КАХОВКА ЗУСТРІЧАЛА БАЙКЕРІВ

У Каховці відбулося відкриття 13-го Всеукраїнського мотофестивалю “Тачанка 2018”. Під гаслом «Тачанка» — твоя і моя, наша сім’я!» байкери зустрілися в переддень Міжнародного Дня мотоцикліста. З самого ранку на території міського пляжу, в мікрорайоні Свєтлово (біля Нафтобази), проходила реєстрація учасників і гостей. Зрозуміло, фестиваль — це не тільки поїздки містом на радість молоді.

Гості розбили табір, спілкувалися, відпочивали, їли зварену на багатті кашу, брали участь в конкурсах. Програма фестивалю, який проходив 13–15 липня, передбачала: рок-концерт та молодіжну дискотеку, пляжні конкурси і фаєр-шоу від новокаховської фаєр-групи «Хорс». У рамках фестивалю: мотопарад містом і вже традиційне колективне фото на пам’ять біля монументу «Легендарна Тачанка», чемпіонат по кастомайзингу, «мокра дискотека», різні байкерські конкурси, посиденьки біля багаття, екскурсія в село Козацьке, конкурс «Мокрої футболки», пивний чемпіонат, вручення спеціальних байкерських номінацій. Байкери змагалися в конкурсах, серед яких: «гучний сигнал», «кращий тюнінг», «кращий вихлоп», «найкраща ілюмінація» та багатьох інших.

Гостей свята радували своїми виступами групи: «Logus», «Colimator», «Стас Ленін (вand)», «Дюковский сад», «Ракета», «ZNAYDENI RECHI» тощо.
На завершення мотофестивалю гості і учасники спробували козацький куліш від Каховського Козачого товариства.
У цьому році фестиваль встановив абсолютний рекорд за відвідуваністю — на захід з’їхалося більше 5 тисяч осіб, серед яких 891 байкер. Крім того, «Тачанка» прийняла музикантів і глядачів, які приїхали з 13 областей України: Автономної Республіки Крим, Вінницької, Донецької, Дніпра, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Полтавської, Одеської, Миколаївської.

Херсонщину на фестивалі представляли 303 байкери, це найбільша команда на заході, Миколаївську область — 129 чол. та Запорізьку — 106 чол. До речі, за українським законодавством, якщо на заході присутні громадяни з 14 регіонів країни, то цей захід може мати статус “Всеукраїнський”, а якщо є представник з 2-х інших країн, то захід может мати статус “Міжнародний”.

Під час «Тачанки» організатори приділили особливу увагу захисникам країни воїнам АТО. На фестиваль приїхали 5 байкерів — учасників АТО.
У неділю, 15 липня, затишний байкерський табір став порожнім. Відлунав рок-н-рол, відревіли мотори. Попереду у романтиків-бунтарів — новий шлях, нові пригоди, нові подорожі та відкриття. Ну, а Каховка, без сумнівів, вже в очікуванні нового, ще більш яскравого свята під назвою «Тачанка‑2019», який організатори вже встигли анонсувати.

 

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest