ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО ОЧІЛЬНИКА КАХОВСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ

17 липня, в актовій залі Каховського відділу поліції, представлено нового керівника місцевої поліції – підполковника Олексія Сергійовича Войчека. У заході взяли участь: представники районного керівництва, прокуратури, Каховського підрозділу ГУ ДСНС України та весь особовий склад Каховського відділення поліції.

Олексій Сергійович у 2005 році закінчив Харківський Національний Університет внутрішніх справ. У 2013 році – Київську Національну академію внутрішніх справ України. Свою роботу в правоохоронних органах Олексій Сергійович починав дільничним інспектором міліції. Раніше обіймав посаду начальника Нижньосірогозького районного відділу УМВС України в Херсонській області, потім – начальника Голопристанського відділення поліції та Бериславського відділу Національної поліції.

З вітальним словом та побажаннями виконання поставлених завдань та здійснення задуманих планів в ім’я розбудови української поліції виступили керівники району. Новопредставлений керівник поліції висловив подяку за довіру і пообіцяв прикласти максимум зусиль, щоб забезпечити спокій і безпеку жителям району.

Власна інформація.

1 коментар до “ПРЕДСТАВЛЕНО НОВОГО ОЧІЛЬНИКА КАХОВСЬКОЇ ПОЛІЦІЇ

  • 23.01.2019 о 15:51
    Permalink

    Свою работу начинал участковым инспектором милиции ГДЕ?Почему не даете информации?Что бы нельзя было поехать и расспросить у людей, каким он был участковым???

    Відповідь

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest