У подарунок школі – новий клас

Директора ПСП «Влада» Сергія Скороходова у Дудчинській загальноосвітній школі цього дня чекали з особливим нетерпінням: випала нагода подякувати підприємцю за подарунок, який отримали семикласники до першого вересня.
І от у затишному (після ремонту), залитому через новенькі вікна осіннім сонцем кабінеті англійської мови, оснащеному новими меблями (і зокрема, м’якими стільцями) пролунало від 17 юних господарів радісне : «Спасибі!»
Класний керівник, колись сама випускниця цієї школи, Надія Кубрак на запитання про потреби її найчисленнішого класу і школи в цілому поділилася мріями про мультимедійний комплекс або інтерактивну дошку.
– Звичайно ж! Придивіться, виберіть, що вам потрібно, і обов’язково придбаємо, – згодою відповів С.Скороходов і запевнив директора школи Олега Чорного у непохитності своїх намірів: “Адже це потрібно дітям, щоб краще освоїти науку”.
Недарма ПСП «Влада» нарівні з такими підприємствами, як ДП ДГ «Асканійське», ДП ДГ «Каховське» і ТОВ «Агробізнес-2», визнано кращим спонсором року в Каховському районі.
Це приватне підприємство – не з числа велетнів,  обробляє 650 гектарів сільгоспугідь на території Дудчинської сільської ради. Сергій Скороходов, взявши старт з невеличкого поля, за 12 років підняв з руїн напіврозбиті виробничі приміщення, де розмістилася база підприємства, рік за роком наповнював її тракторами, автомобілями, сільськогосподарським знаряддям, запустив у роботу 8 «Фрегатів» і ділянку крапельного зрошення, овочесховище.   (Продовження на 3-й стор.)

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest