Реформа поліції стала найбільш значущою в процесі трансформації правоохоронних органів України

Про це заявила заступник Державного cекретаря США – керівник Бюро держдепартаменту з питань протидії міжнародному наркотрафіку та розвитку правоохоронної системи Кірстен Медісон під час офіційного візиту в Україну.

«Реформа поліції – це один з найбільш яскравих елементів того, як може виглядати сучасна Україна. Ваша Патрульна поліція, ваш відділ спецпризначення КОРД, а також Прикордонна служба впроваджують передові західні стандарти і практики в своїй роботі», – сказала вона.

Нагадаємо, вчора міністр внутрішніх справ Арсен Аваков провів зустріч з Кірстен Медісон, під час якої сторони обговорили можливості залучення американських колег до нових спільних проектів.

«Це була не одна зустріч, а радше декілька невеликих зустрічей з Арсеном Аваковим. Ми обговорювали реформування силових структур з їх представниками. В цілому мої враження – позитивні», – зазначила заступник держсекретаря США.

Під час свого візиту в Україну Кірстен Медісон також відвідала п`ятий випуск слухачів Академії патрульної поліції.

One thought on “Реформа поліції стала найбільш значущою в процесі трансформації правоохоронних органів України

  • 23.01.2019 о 16:06
    Permalink

    Да!Действительно ощущаешь “гордость” за свою страну,именно тогда,когда какой то пиндос жужжит тебе в ухо про то ,на сколько значимой оказалась реформа полиции для пиндосов!А мне как украинцу что с этим делать,если я вижу совсем обратное,такой мусорской без предел был только при Кучме!Так куда мы движемся Эуропейцы???

    Відповідь

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest