Павло Філіпчук: «Каховські діти-сироти відтепер матимуть власне житло!»

На останньому засіданні бюджетної комісії, головою якої є депутат Херсонської обласної ради Павло Філіпчук, було виділено один мільйон двісті п’ятдесят тисяч гривень для вирішення першочергового питання – забезпечення дітей-сиріт в місті Каховка власним житлом.

У цьому році на житло чекали п’ятеро дітей цієї соціальної категорії. Слід зазначити, що Павло Філіпчук активно підтримує жителів Каховки та допомагає мрії багатьох зробити реальністю. Він особисто переймався вирішенням цього питання, адже усвідомлює наскільки ці діти потребують підтримки:
«В шаленому ритмі життя вкрай важливо робити добро та допомагати людям, які того потребують».

Нагадаємо, що на початку цього року з області вже було виділено 317 тисяч гривень для придбання однієї квартири для першої дитини. А незабаром, завдяки виділеним мільйон двісті п’ятдесят тисяч гривень власниками житла стануть ще 4 дитини. Так протягом цього року для придбання житла для каховських дітей-сиріт було виділено більше 1,5 мільйона гривень, за які до кінця року буде придбано п’ять квартир.

Під керівництвом Павла гроші з обласного бюджету йдуть в потрібне русло, тож до кінця цього року завдання із забезпечення житлом дітей-сиріт буде виконано. Та зупинятись на досягнутому не варто, тож в найближчих планах бюджетної комісії – допомога іншим соціальним категоріям дітей.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest