Павло Філіпчук: “Кожна добра справа – це маленьке диво, яке ми в силах подарувати тим, хто його потребує” 

Я думаю, у кожного депутата є традиції, які пов’язані зі святкуванням новорічних свят. Хтось з друзями ходить в баню, як це робили герої фільму «Іронія долі», хтось може дозволити собі відпочинок у теплих краях, або на гірськолижному курорті.
За останні роки у депутата Херсонської обласної ради Павла Філіпчука теж встановилася своя передноворічна традиція: в кінці кожного року він намагається встигнути подарувати свято якомога більшій кількості людей. І цей рік не став винятком.

У ході десятків зустрічей з різними громадськими організаціями, ветеранськими та дитячо-юнацькими колективами, – ніхто не залишився без уваги. І в кожній зустрічі по-доброму приймали вітання та дякували депутату обласної ради за підтримку.

Крім традиційних зустрічей і привітань, в цьому році наших жителів чекав унікальний конкурс: розіграш 30 квитків на концерт легендарного грузинського ансамблю пісні і танцю «Кутаїсі» з новою програмою «Грузинське Різдво», на сцені ККЗ «Ювілейний» у Херсоні. До участі у конкурсі надійшло декілька сотень листів, серед яких вже 21 грудня було обрано 16 переможців, які отримали по 2 квитки на концерт. А вже 24 грудня щасливчики занурились у справжній вихор святкових емоцій, дивлячись довгоочікуване унікальне шоу.

«Багатьом жителям нашої області важко потрапити на бажаний концерт до Херсона, зважаючи на графік транспорту, стан доріг…Та врешті-решт у людей просто не вистачає коштів на розваги, яких нам всім так хочеться! Тож вирішили взяти на себе всі організаційні моменти з придбання квитків для найохочіших мешканців району, перевезення людей до Херсона і назад, додому. Певен, що цей концерт подарував масу позитивних вражень та створив для людей дійсно передноворічний настрій», – коментує Павло Філіпчук.

Не залишились без уваги депутата й найменші жителі області. За сприяння Павла Ігоровича діти отримали можливість зануритись у новорічну казку та відвідати виставу «Лускунчик» в драматичному театрі імені Миколи Куліша.

«Передноворічні дні – пора сюрпризів, і для відчуття свята дітям деколи треба всього лише приділити трохи уваги. Дуже хвилювався, щоб побачене сподобалося маленьким гостям. Але все пройшло просто чудово. За час, проведений в театрі, зрозумів головне – немає нічого кращого, ніж щасливі очі і посмішки на обличчях дітей», – ділиться враженнями депутат.

 Павло Філіпчук зізнався, що на час новорічних канікул у нього також призначені вітальні зустрічі з земляками. Так що, тим депутатам і держслужбовцям, які швидше вибирають теплий пісок і яскраве сонце, ніж можливість приділити увагу людям – є чому повчитися у нього.

«У Новому 2019 році бажаю всім здоров’я, любові, добра, тепла і затишку у Ваших домівках! А головне – будьте милосердними і уважними один до одного, адже кожна добра справа – це маленьке диво, яке ми в силах подарувати тим, хто потребує уваги і турботи», – наголошує Павло Філіпчук.

Ярослав Тімченко.

One thought on “Павло Філіпчук: “Кожна добра справа – це маленьке диво, яке ми в силах подарувати тим, хто його потребує” 

  • 11.06.2019 о 12:12
    Permalink

    Приятно когда человек понимает, что дети – это наше будущее, показывая замечательный пример.

    Відповідь

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest