Чи є межа апетиту можновладців?

Ще одне підтвердження «рейдерства» членами команди місцевої БПП, як відповідь на ваші запитання, що вони хочуть від «Каховської зорі» – «Каховську зорю».

На одному з фото лист голови районної організації Блока Петра Порошенка О.Назарової до голови Каховської районної ради Т.Тертичної. Вона, як підприємець, зареєструвала днями торгову марку «Каховська зоря» і вимагає від Каховської районної ради припинити випуск нашої газети.

Як головний редактор газети «Каховська зоря» повідомляю вам, наші читачі, про факт наглого і безпринципного привласнення логотипу газети, яку працівник редакції розробив власноруч у 2014 році.

Дії команди місцевого БПП, яка влаштувала нашій газеті справжній терор, з самого початку були прогнозовані. Не дати газеті реформуватись, привласнити напрацювання колективу і, після закінчення дії Закону, розпочати випуск нашої газети, але вже під керівництвом команди БПП зі своїми ручними працівниками.

Будь-ласка, поміркуйте і запитайте себе, який каховський підприємець може дозволити собі керувати головою райради, яка, схоже, тільки й чекала на цього листа, бо відразу кинулась терміново виконувати «розпорядження» і вимагати пояснення від журналістів?

По якому праву всі ці люди зазіхають на видання, до якого не мають жодного стосунку? Висновки напрошуються самі собою. Наглість, з якою наші можновладці намагаються «проковтнути» газету, буде припинена. Рано чи пізно, але беззаконню настане край.

Жанна КИСЕЛЬОВА, головний редактор газети «Каховська зоря».

 

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest