Павло Філіпчук: «На Каховщині відремонтують ще двадцять вулиць»

У результаті вдалих командних дій депутатам обласної ради Павлу Філіпчуку і Сергію Дроздіку в цьому році вдалося залучити до Каховки майже мільйон гривень і до Каховського району майже три мільйони додаткових фінансових ресурсів для ремонту місцевих доріг.

«Я щиро вдячний головам Любимівської і Тавричанської ОТГ Сергію Коновалову та Юрію Гречці та деяким відповідальним працівникам Каховської міської ради за те, що вчасно підтримали нашу ініціативу про залучення додаткових коштів на ремонт каховських доріг. Окремо слід зазначити оперативність підготовки необхідного пакету документів, що забезпечили голови ОТГ. Іншими словами, на ці гроші вдасться виконати ремонт ще семи каховських вулиць, чотирьох любимівських і дороги від села Любимо-Павлівка до села Дудчино! Так працювати для рідного міста і району значно легше», — впевнений депутат Херсонської обласної ради, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету і фінансів Павло Філіпчук.

Також за рахунок коштів обласного територіального дорожнього фонду, який обласна рада утворила своїм рішенням у минулому році, в Каховському районі відремонтують в цьому році доріг ще на 4 мільйони 874 тисячі гривень. Це ремонт дороги Канал Р‑1–1-Тавричанка в сумі 1,5 млн. грн., вулиць Котовського, Гагаріна, І. Зюзя і Мелітопольської в селі Любимівка в розмірі 600 тис.грн, площі Миру в селі Коробки — 171 тис. грн, вулиці Будівельників в селі Семенівка — 90 тис. грн, вулиці Перемоги в селі Волинське — 45 тис. грн і вулиці Степової в селі Зелений Під — 45 тис.грн. Також будуть відремонтовані і дороги загального користування між селами і до них: Каховка – Наталівка, Каховка -Любимівка, Дмитрівка, Каховка-Коробки-Червоний Поділ, Федорівка, Волинське і Остапенко на загальну суму 3 млн. 413 тис. грн.

«Таким чином, за умови, звичайно, що підрядники з комунальниками спрацюють оперативно і якісно, в цьому році каховські дороги матимуть ще більш гідний вигляд.

Я розумію, що дороги Херсонщини знаходяться в жахливому стані і такі суми — це крапля в морі, але з чогось треба починати. Поки п’ять років ми жили «по-новому», наше життя в цілому, як і дороги зокрема, докотилися до краю. Тож для забезпечення сталого функціонування автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в 2018 році і був створений обласний територіальний дорожній фонд», — розповідає Павло Філіпчук.

Крім того, депутат зазначає: відповідальність за якість ЗАВЖДИ несуть підрядники, які виконують роботу. Проте на депутатів покладено контроль за виконанням робіт.

«Якщо якість нас не задовольнить, ми зобов’яжемо виконавця переробляти. І такий випадок у нас вже був. Нещодавно у Горностаївці підрядники здали в експлуатацію дорогу, на яку облрада виділяла кошти. Проте минуло трохи часу — й асфальт почав буквально «розповзатися» у різні боки. Тоді ми вжили всіх заходів й змусили підрядника переробляти дорогу за власний кошт. Не-хай це стане наукою для тих, хто має на меті безвідповідально «жерти» гроші з бюджету. А якщо жителі помітять недбалість з боку підрядника, нехай одразу звертаються до моєї приймальні: +380665716660 — реакція буде миттєвою», — запевняє Павло Філіпчук.

Ярослав ТІМЧЕНКО.

1 коментар до “Павло Філіпчук: «На Каховщині відремонтують ще двадцять вулиць»

  • 11.06.2019 о 11:51
    Permalink

    Вот это я понимаю контроль! Изменить все сможем только вместе!

    Відповідь

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest