Павло Філіпчук – єдиний кандидат від опозиційних сил

6 червня у Києві гучно пройшов Всеукраїнський об’єднавчий з’їзд партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Понад 1 500 делегатів, прихильників та активістів політичної сили приїхали з усіх регіонів України. Серед інших Херсонщину представляв і наш земляк, опозиційний депутат Павло Філіпчук. Одразу після з’їзду Павло зробив заяву: він йде у народні депутати України по 185 виборчому округу. Тобто є єдиним кандидатом від об’єднаних опозиційних сил.

До складу 185 одномандатного виборчого округу входять місто Каховка, Верхньорогачицький, Генічеський, Іванівський, Каховський, Нижньосірогозький, Новотроїцький райони та частина Чаплинського району. Саме там вже тривалий час і працює найуспішніша за всі часи приймальня депутата Херсонської обласної ради Павла Філіпчука. Щотижня до народного обранця звертаються десятки мешканців Херсонщини за допомогою, і жодне звернення не залишилося без вирішення питання. Саме за цю особливість роботи Павло Філіпчук і отримав серед людей звання найкориснішого депутата.

«Люди звертаються з різними проблемами: юридичними, медичними, фінансовими. Завжди знаходимо шляхи вирішення, та все це відбувалося б ще ефективніше, якби нам сприяли нинішні народні депутати. Та від них, на жаль, як кажуть люди, майже ніякої користі. Тому я вирішив балотуватися та перемогти на одному з найбільших в Україні округів, щоб довести усім: народний депутат має і може працювати для людей. Партійні лідери мене підтримали у цьому прагненні», – пояснює Павло Філіпчук.

Опозиція об’єдналася перед парламентськими виборами заради досягнення миру в Україні та виправлення важкої ситуації в країні, заявив засновник «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович.

«Я хочу, щоб всі запам’ятали цей день. Саме сьогодні ми починаємо свій переможний похід в парламент України. Похід не для себе, а для того, щоб виправити ту ситуацію, яка сьогодні склалася в нашій країні. Я хочу сказати: нас весь час лякають – хто проти нас. Так от, не думайте, хто проти нас, думайте, хто з нами – ви з нами. Ми зупинимо тарифний геноцид. З нами мільйони українців. Перемога буде за нами!», – сказав він.

Засновник «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Бойко представив програму партії. Головний пункт – мир на Донбасі.

«Ми принесемо в країну мир, покращимо життя людей, відновимо стабільність, зробимо все, що люди хочуть бачити в країні, тому що ми знаємо, як це робити, на відміну від багатьох. Ми переможемо, ми разом, перемога буде за нами, з нами мільйони!», – зазначив Бойко.

Свою першу заяву у якості кандидата у народні депутати України зробив на з’їзді і Павло Філіпчук.

«У складі потужної команди «Опозиційної платформи – За життя» я йду у народні депутати України. Разом із Юрієм Бойком ми повернемо мир, наведемо порядок у країні, відновимо національну економіку та захистимо людей від потрясінь. Ми повернемо жителям Херсонщини мирну, єдину, успішну Україну; забезпечимо справедливість, захист прав громадян та гідний рівень життя. Разом ми – сила! Разом з вами ми переможемо!», – сказав наш кандидат.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest