Олександр Кістечок: Я йду на позачергові вибори до Верховної Ради від ВО “Батьківщина”

Після зміни в Україні президентської гілки влади багато хто на місцях почав швидко “перевзуватися” та міняти партійні прапори на зелені кольори.

Інші без роздуму забули про свою колишню вірність старій владі і постаралися від неї відмежуватися заради подальшої кар’єри і майбутнього солодкого життя.

Наприклад, всі п’ять вже офіційно зареєстрованих кандидатів-мажоритарників по 185 округу на позачергові вибори до Верховної ради раптово стали безпартійними самовисуванцями.

Зовсім інша ситуація з кандидатом у народні депутати по 185 виборчому округу, директором ТОВ «Дніпро» Олександром Кістечком. Він не змінив партійної приналежності ні при старій владі, ні при новій. Олександр Дмитрович йде на вибори за підтримки ВО “Батьківщина”.

Я підтримую голову партії ,,Батьківщина″ Юлію Тимошенко, яка заявила, що ми йдемо до парламенту сильною командою і з планом дій, що забезпечить результат за 100 днів. Мета нашої партії ,,Батьківщина″ – пройти в парламент, створити ,,коаліцію дій ″ і на базі Нового курсу почати відроджувати Україну“, – пояснив Олександр Кістечок.

За словами кандидата, люди втомилися від безкінечної боротьби і виживання, тому хочуть швидких змін та гідного життя.

Впевнений, що результат люди відчують вже за перші 100 днів. Як заявила лідер ,, Батьківщини ″ Юлія Тимошенко після подачі в ЦВК документів для участі у парламентських виборах 21 липня, її команда разом із найкращими фахівцями за кілька років розробила чітку стратегію змін для України . Це Новий курс, який був створений не заради президентських виборів, а для країни і людей. Документ дає відповіді на найактуальніші для країни питання і здатний втілити в життя зміни, на які чекає країна“, – підкреслив Заслужений працівник сільського господарства України та успішний бізнесмен Олександр Кістечок.

О. Д. Кістечок вважає, що нова молода влада зможе привести Україну до успіху, якщо буде працювати з досвідченими фахівцями і політичними діячами, які представляють “Батьківщину” та переймати у них досвід.

Найголовніше тепер поєднати нових сильних людей в політиці з досвідом, професійністю та розумінням. Саме тому, я йду на позачергові вибори до Верховної Ради по 185 – ому мажоритарному виборчому округу – за підтримкою ВО «Батьківщина″, – наголосив Олександр Кістечок.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest