Завдяки благодійному фонду Вегандза Мясникяна найбільший храм у Каховці вже завтра засяє куполами

У п’ятницю, 5 липня маківки урочисто встановлять на Храмі Різдва Христова.

Та цій події передував складний процес. Зведення церкви у житловому масиві Світлово, розпочалось ще 20 років тому. Та нещодавно до будівництва долучився благодійний фонд наймолодшого голови ОТГ в Україні, нині кандидата в народні депутати по 185 округу – Вегандза Мяснікяна. Саме він допоміг придбати головну окрасу храму – нові куполи: п’ять основних і ще один – на дзвіниці.

Настоятель – отець Микола розповів, що храм будують за проектом архітектора, який розробляв дизайн церков Одещини та Дніпропетровщини. Архітектурне рішення поєднує візантійський стиль та українське бароко. Тож храм буде не лише місцем богослужінь, а й візитівкою міста. І хоча споруда недобудована, віряни навіть зараз ходять до храму на церковну службу, «Усі храми споруджуються на пожертви людей. І ми їм вдячні, молимося за їхнє здоров’я», — говорить настоятель храму священик Миколай Бойко. — «Саме за підтримки фонду Вегандза Мясникяна наразі маємо головну окрасу храму — нові куполи.»

«Впевнений, що мені разом з усіма, хто підтримав ініціативу Благодійного Фонду вдалося зробити такий подарунок не лише вірянам храму, а й всій Каховщині. І я хочу звернутись до всіх каховчан, всіх небайдужих з проханням долучитись до будівництва, оскільки необхідно ще багато коштів для внутрішнього оздоблення верхнього храму» – зазначає Вегандз Мясникян. Запрошуємо всіх охочих на урочисте встановлення куполів, що відбудеться 5 липня о 10.00 годині у храмі.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest