Аграрії — за Кістечка!

Анатолій РУСАК, директор ПП «Агрофірма Промінь» (с. Олексіївка Генічеського району):
«Олександр Дмитрович — мій колега. Знаємо один одного вже 20 років. Своє підприємство я створив у 1993 році, з ним наші дороги пересіклись на початку 2000-х. З тих пір тісно спілкуємось, ділимось досвідом. Тож знаю його не лише як спеціаліста, а й як хорошу людину.
Якщо говорити про вибори, то вже за новітньої історії у нас було три депутати від округу. Не хочу говорити про них погано. І в селі у нашому, яке донедавна називалось Щорсівкою, вони були, але жоден з них нічого не зробив для громади.

Ось нинішній депутат звітує, куди він скільки грошей вклав. Але, по-­перше, гроші не його, а бюджетні. По-­друге, за яким критерієм він допомагав? Навіщо виділяти гроші на ремонт школи у курортному селі, де профіцитний бюджет, в той час, коли в Олексіївці у навчальному закладі капремонту не було з 1963 року? Наразі ми, депутати райради, вирішуємо питання, щоб хоча б дах у школі відремонтувати, щоб вода не текла дітям на голови…
На зустрічі керівників сільгосппідприємств ми прийняли рішення підтримати Олександра Кістечка. Тому що він місцевий, він тут народився, дає людям роботу. Ми зможемо часто зустрічатись зі своїм депутатом, доносити йому свої проблеми, разом шукати способи їх вирішення.

А проблем у селян вистачає. Наприклад, до 40% затрат на вирощування продукції у нас припадає на зрошення, а воно з кожним роком дорожчає. Таким чином, ми у нерівних умовах з колегами з інших областей, де дощів вистачає.
Крім того, маніпуляції з ПДВ не дають нам можливості збільшити плату за паї.

Думаю також, держава має згадати про пенсіонерів, які живуть у селах без газу і за пенсію у півтори тисячі не можуть купити вугілля, одна тонна якого коштує сім тисяч!
Ці проблеми може вирішити лише своя людина у парламенті, справді народний депутат Олександр Кістечок».

Таких депутатів не вистачає!

Ірина ПОПОВА, начальник відділу освіти Генічеської РДА:
«Все ближче наше суспільство підходить до чергового переломного історичного етапу — виборів депутатів до Верховної Ради України. Як відомо, на нашому 185 окрузі зареєстровано 12 кандидатів, які борються за мажоритарний мандат.
Відоме східне прислів’я говорить: «Є вибір — є сумніви». А особливо, якщо це вибір в органи влади тієї людини, яка потім на державному рівні зможе захистити інтереси людей.

В даному випадку у мене сумнівів немає. Мій вибір — це Кістечок Олександр Дмитрович.
Я давно знаю Олександра Дмитровича як розумну, цілеспрямовану людину, яка постійно розвивається. Він закінчив два вищі навчальні заклади, аспірантуру, захистив кандидатську дисертацію. При цьому він має якості відмінного організатора і авторитетного керівника.
У непростий час становлення економіки України він створив стабільне, надійне, ефективне підприємство «Дніпро», зробивши його багатопрофільним, в якому впроваджуються нові сучасні технології. Підібрав відмінну команду однодумців, зміцнив юридичну базу.

Олександр Дмитрович прекрасно орієнтується в політиці, його пріоритетами у виборі програмних завдань, як кандидата в народні депутати, стали досягнення миру в Україні, забезпечення всебічного розвитку економіки на високому технологічному рівні, і, в першу чергу, аграрного сектора. Але сама по собі економіка нічого не означає, якщо вона не поставлена ​​на службу людям для вирішення основоположних завдань в сфері освіти, охорони здоров’я, соціальної політики, забезпечення зайнятості кожної людини.

Тому пріоритетом в роботі О. Д. Кістечка як господарника і громадянина стало створення нових робочих місць на багатьох підприємствах багатопрофільного господарства «Дніпро» — на полях і садах підприємства, хлібозаводі, на лінії з виробництва натурального соку. Люди працюють і отримують стабільну зарплату, а саме господарство стало одним з головних бюджетоутворюючих підприємств району.
Знають в районі Олександра Дмитровича і як спонсора та мецената, який допомагає в зміцненні матеріальної бази загальноосвітніх шкіл, дошкільних установ, організації та проведенні різних заходів в сфері культури.

А безпосередність, комунікабельність і простота в спілкуванні роблять Олександра Кістечка доступним кожній простій людині.
Вважаю, що Олександр Дмитрович як особистість давно переріс межі району і області, і переконана, що він може принести значно більше користі для нашого регіону в статусі народного депутата України. Адже саме таких депутатів — людей справи та практики, — не вистачає в нашій Верховній Раді, щоб зробити її роботу ефективною і конструктивною».

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest