МІСТО НЕ ДАЄ РАЙОНУ КОШТИ НА РЕМОНТ МОРГУ. ПРИЧИНА – САБОТАЖ ОБ’ЄДНАННЯ З МАЛОКАХОВКОЮ

На плановому засіданні сесії міської ради 4 липня повинні були розглянути питання виділення близько 300 тис. грн. на реконструкцію приміщень каховського моргу. Не так давно там була проведена заміна холодильного обладнання, через несправність якого робота установи була заблокована протягом останнього місяця. Ще в процесі монтажу районна влада вирішила обміркувати питання щодо загального поліпшення умов, але оскільки послугами моргу користуються не тільки районні, а й міські жителі, кошти вирішили попросити у міської ради.

Щоб вплинути на позитивне вирішення питання про виділення потрібних коштів, на засідання міської ради прибула голова райради Т.Тертична. Втім, ніякої ролі це не зіграло, бо міський голова Андрій Дяченко навідріз відмовився надавати їй слово перед засіданням, наполягаючи на тому, що вона отримає можливість висловитися тільки по закінченню сесії. Таким чином міська влада, мабуть, вирішила проігнорувати запит і не піднімати його при депутатах. Але це не завадило Тетяні Тертичній виступити “синхронно” з міським головою.
Андрій Дяченко повідомив присутнім, що вважає районну раду здатною до самостійного вирішення проблеми, до якої намагаються залучити місто.

Прикладом тому послужило холодильне обладнання, гроші на заміну якого знайшли в найкоротші терміни. За його словами, повертатися до питання фінансування можна тільки тоді, коли майно лікарні та морг буде знаходитися, або в спільній власності міста та району, або ж майно буде тільки міським.

Але причина розбіжностей, як виявилося, не тільки в площині майнової приналежності, адже на різне медичне обладнання для ЦРЛ місто гроші виділяло і раніше. Так Андрій Дяченко нагадав депутатам, що районна влада, яка просить підтримки зараз, ще рік тому зробила все можливе, щоб Каховка не створила власну територіальну громаду, саботувавши зустрічі з жителями Малокаховки та Коробків. Тоді ще діяла спрощена процедура створення ОТГ, яка обіцяла великі можливості і “вливання” грантових організацій в інфраструктурні проекти потенційної громади.

Дяченко навіть запрошував на початку 2018 року представників програми “ДОБРЕ” і проекту “Пульс” розповісти малокаховчанам про перспективи об’єднання з містом, але представники районної влади зробили все можливе, аби переконати місцевих жителів у зворотному.
Таким чином, гроші на ремонт моргу місто передавати відмовилося. Втім, заклад від цього не втратив своєї функціональності, а до вищезазначеного питання можуть повернутися пізніше.

Власна інформація.

Дякуємо за відгук!