Каховку відвідала в.о. Міністра аграрної політики

Новопризначений губернатор Херсонщини та в. о. Міністра АПК відвідали компанію «Чумак» у Каховці. Як пройшла зустріч, про що говорили та на що чекати у сфері сільського господарства на Каховщині, — читайте у статті.

19 липня із офіційним візитом до компанії «Чумак» завітала ціла делегація з форуму «Агропорт. Південь. Херсон 2019». Зокрема: новопризначений голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, в. о. міністра з питань аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, заступник голови Херсонської ОДА Андрій Балонь та Директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА Олександр Паливода.
Каховчани презентували одну з найпопулярніших всеукраїнських продовольчих компаній «Чумак», а також провели екскурсію сучасним виробництвом.

«Мої діти не їдять інших макаронів, окрім «Чумака», — жартома відзначив херсонський губернатор Юрій Гусєв.
Крім цього, відбулась конструктивна робоча зустріч за «круглим» столом. Обговорювали перспективи інвестування регіону компанією «Чумак», можливе розширення виробництва та відповідні кроки з боку місцевої влади.

Генеральний директор ПрАТ «Чумак» Юрій Горянич розповів про перебіг справ в компанії та останні досягнення. Відмітив, що продукція «Чумак» чи не єдина в тренді органік і дотримується не просто безпечних, а й здорових рецептур.
Нагадаємо, що «Чумак» — найбільший виробник томатних продуктів (паст, соусів, соків), а також єдина компанія, яка переробляє сировину регіональних фермерів, вирощену на українських родючих ґрунтах поблизу із виробництвом. Звідси й всім відоме гасло компанії — «З лану — до столу».

Олександра СЄРОВА.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest