ГОЛОВА ОДА ЮРІЙ ГУСЄВ ВПЕРШЕ ВІДВІДАВ КАХОВКУ

19 липня голова облдержадміністрації Юрій Гусєв разом з в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольгою Трофімцевою ознайомився з діяльністю ПРаТ «Чумак». Під час спілкування з керівницвом підприємства були озвучені досягнення та пріоритетні напрями розвитку компанії. Очільник Херсонщини Юрій Гусєв висловив зацікавлення в тому, щоб такі великі підприємства розвивалися та будували нові потужності в області.

Після конструктивного діалогу з керівництвом «Чумака», у рамках робочої поїздки, голова облдержадміністрації встиг поспілкувався й з жителями Каховки. Досить жвава бесіда відбулась біля районного Будинку культури. Голова ОДА справив позитивне враження на присутніх, що можна було зрозуміти й по перебігу діалогу й по коментарях, якими ділились жителі між собою пізніше. Загалом Гусєв продемонстрував відкритість, охоче відповідаючи на запитання, приймаючи звернення та одразу даючи розпорядження, як районній владі, так і помічникам, для детального вивчення того чи іншого питання.

Каховчани висловлювали невдоволення високими тарифами, бездіяльністю правоохоронних органів та міської влади тощо.
Одним з показових моментів зустрічі став спонтанний візит Гусєва до будівлі дитячої поліклініки міста та словесна перепалка з головою РДА Валерієм Салтиковим, щодо подальшої долі медичного закладу. У деяких жителів виникло занепокоєння, щодо майбутнього поліклініки, яку збираються переводити в іншу будівлю. Ще в 2018 році повідомлялось, що планується перенесення дитячої поліклініки з вулиці Соборності на перший поверх адмінкорпусу районної поліклініки по вулиці Велика Куликовська. В свою чергу адміністрація ЦРЛ переміщалася до приміщення на першому поверсі хірургічного відділення на Свєтлово.

Місцева влада головною причиною, що спонукала їх до цього, зазначає нібито аварійність старої будівлі в центрі міста та те, що для жителів так буде зручніше. Разом з тим, це не завадило за кілька місяців до того, як про можливий переїзд стало відомо, освоїти субвенцію з держбюджету та замінити там вікна на майже півмільйона гривень. Також дивно виглядає показова турбота про безпеку персоналу поліклініки та одночасне намагання перевести сюди станцію переливання крові, безпека персоналу якої, виходить, нікого не хвилює. У будь-­якому випадку всі намагання перебити голову ОДА Валерієм Салтиковим та викласти свою особисту позицію з цього питання, були жорстко зупинені Гусєвим, який декілька разів наголосив, що з приводу подальшої долі важливих для міста об’єктів повинні проводитись обов’язкові громадські слухання. Населення має брати безпосередню участь у здійсненні місцевого самоврядування, тому очільник області надав своїм помічникам доручення прослідкувати за вирішенням цього питання, а районній владі призупинити будь-­які рішення, допоки громада не висловить свою думку.

Ще однією показовою ситуацією стало вирішення проблеми з газом у Тавричанській ОТГ. Так, 19 липня голова громади Юрій Гречка повідомив Гусєва про те, що населення ОТГ вже кілька тижнів вимушене обходитися без газу, оскільки місцевий газопровід пошкоджено, проте лагодити його ніхто не поспішає. Очільник області пообіцяв докласти всіх можливих зусиль, щоб допомогти людям і вже в понеділок, 23 липня, надійшло повідомлення, що роботи з ремонту розпочались.

За всіма іншими зверненнями надані відповідні розпорядження помічникам Юрія Гусєва, й особисто обіцяно ним ознайомитися та відповісти, а за необхідності втрутитися й допомогти у вирішенні проблем, якщо вони входять в його компетенцію.

Скоро стануть відомі результати аудиту використання бюджетних коштів області
Ще одна новина, яку повідомив новопризначений голова, ініціювання аудиторської перевірки використання бюджетних коштів в області. Відповідне рішення Гусєв підписав першого робочого дня, 15 липня. Згідно розпорядження, комплексний аудит зачепить період з 1 січня 2017 року по 1 липня 2019 року. Аудиторська перевірка буде здійснюватися спеціальною комісією у складі керівників профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, правоохоронців і громадськості. Про результати перевірки фахівці мають прозвітувати до 15 серпня.

З головою обласної адміністрації можна буде поспілкуватися через месенджери
Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв анонсував запуск системи комунікації з керівництвом регіону під назвою «ГуберБот».
«Сьогодні ми запускаємо ще один унікальний пілотний проект в Херсонській області. Це нова революційна система комунікацій ГуберБот. Протягом першого місяця ми будемо тестувати ГуберБот на Telegram. Пізніше це буде на інших комунікаційних платформах», — написав він на своїй сторінці в Facebook у четвер.

Через систему «ГуберБот» можна буде швидко довідатись різну актуальну, довідкову інформацію, запропонувати щось голові ОДА або її структурним підрозділам, залишити скаргу.
«Це можливість побудувати ефективний швидкий зворотний зв’язок», — підкреслив Гусєв.
Цю платформу запустять у максимально можливій кількості месенджерів, де це дозволяють технічні можливості.

Сергій МАКОГОН.

One thought on “ГОЛОВА ОДА ЮРІЙ ГУСЄВ ВПЕРШЕ ВІДВІДАВ КАХОВКУ

  • 29.07.2019 о 16:59
    Permalink

    Здравствуйте, желаю главе обладминистрации успехов в нелегкой работе.

    Відповідь

Дякуємо за відгук!