Любимівська ОТГ проти об’єднання з Каховкою

Нещодавно, 7 серпня, в приміщенні Любимівської селищної ради відбулося засідання депутатського корпусу та голови ОТГ.
Голова Любимівської громади Сергій Коновалов розповів депутатам про те, що нещодавно в Херсонській ОДА була нарада, де був представлений перспективний план об’єднання громад Херсонської області. Згідно з яким Любимівська ОТГ має ввійти до складу Каховської громади. Цей план наразі ще не затверджений Херсонською обласною радою.

Зрештою, і голова громади, і депутати висловили свою думку про те, що не бачать Любимівську ОТГ у складі Каховки.
Любимівці вирішили звернутися до голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, депутата Верховної ради Володимира Іванова, голови Херсонської обласної ради Владислава Мангера, обласних депутатів Сергія Дроздіка та Павла Філіпчука і відстоювати свою громаду.

«Якщо нас не почують на обласному рівні, будемо звертатися до Кабінету Міністрів та в офіс Президента України В.Зеленського. Депутатами попереднього скликання було пророблено велику роботу щодо об’єднання Любимівської ОТГ. Велика робота виконана депутатським корпусом вже цього скликання після об’єднання. Наразі створено всі відділи та служби, які повинні бути в громаді. Ми будемо відстоювати свою громаду і зробимо все можливе і неможливе, щоб залишитися Любимівською ОТГ»,- висловлюють свою позицію мешканці громади.

Олександра СЄРОВА.

Дякуємо за відгук!