В Каховці відбулись “Ігри патріотів”

У суботу, 17 серпня, на каховському спортивному комбінаті “Олімпійський” відбулась ІІІ відкрита міська Спартакіада “Ігри патріотів” серед учасників АТО, присвячена 28-й річниці Незалежності України. Організатори змагань: ГО «Учасники АТО “Скіф” та відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради, при підтримці туристичної агенції «Сієста» та Каховського козачого товариства.

У змаганнях взяли участь 4 команди: “Скіф”, “Скіф-2” (обидві команди представляли ГО “Учасники АТО “Скіф”), ГО «Біла стріла» та 57 ОМПБр. Розпочався спортивний захід з легкоатлетичної естафети 5х80м (з елементами кросфіту). Учасники Спартакіади змагались за першість на п’яти етапах, передаючи естафету наступному члену команди. Перше місце у цьому виді змагань зайняла команда “Біла стріла», друге – 2Скіф», а третє – “Скіф-2”.
Далі команди випробували себе (в особистому та командному заліку) у наступних видах: стрільба з луку, жиму штанги лежачи, стрільба з пневматичної гвинтівки, гирьовий спорт (ривок гирі вагою 24 кг), вправа з розбирання-збирання автомату АК-74.

Перше місце з гирьового спорту в особистому заліку здобув Черепанов Валерій (“Скіф-2”), друге – Галкін Володимир (“Скіф”), третє – Гайдаєнко Андрій (57 ОМПБр). Команда “57 ОМПБр” виборола командне перше місце у цій дисципліні.
У жимі штанги перше місце в особистому заліку посів Харенко Артур (57 ОМПБр), друге – Гайдаєнко Павло (57 ОМПБр), а третє – Нечеса Михайло (Біла стріла). Командне перше місце з цього виду завоювали представники команди «Скіф».

Перемогу у стрільбі із пневматичної гвинтівки розділили Гулько Вадим (“57 ОМПБр”) та Нечеса Михайло (Біла стріла), друге дісталось Гаврилову Олександру (“Скіф-2”), а третє – Бондаренко Денису (Біла стріла). Командну перемогу у стрільбі здобула команда ГО «Біла стріла».
Найбільш влучно з луку стріляв Гаврилов Олександр (“Скіф-2”), друге місце розділили одразу троє учасників – Алексеєв Костянтин (“Скіф-2”), Гайдаєнко Андрій (57 ОМПБр) і Лукічов Денис (“Біла стріла”), третє місце у Нечеси Михайла (“Біла стріла”). Перше місце у командному заліку в цьому виді змагань зайняла команда “Скіф-2”.

Найшвидше за всіх розібрав та зібрав автомат АК-74 Андрій Кудрич (“Скіф”), друге місце зайняв Гайдаєнко Павло (“57 ОМПБр”), третє – Шарлай Олег (“Біла стріла”). Перше місце у цій справі здобула команда “Скіф”.
На завершення Спартакіади команди визначили кращого у змаганнях з перетягування канату. Тут перше місце виборола команда “Скіф”, друге – ГО “Біла Стріла”, а третє – “Скіф-2”.

За підсумками усіх видів змагань у загальнокомандному заліку бронзовими призерами ІІІ відкритої міської Спартакіади “Ігри патріотів” серед учасників АТО стала команда 57 ОМПБр. Срібло здобули учасники команди ГО “Біла стріла”. А переможцем цього року стала команда “Скіф” (ГО “Учасники АТО “Скіф”) у складі: Кудрич Андрій, Воронець Василь, Галкін Володимир, Місюра Валентин, Бердніков Ігор.
Переможці та призери спартакіади у командному та особистому заліку були нагороджені почесними грамотами, кубками, медалями та спортивним інвентарем від організаторів змагань.

Після урочистої церемонії нагородження учасники, вболівальники та усі бажаючі мали змогу скуштувати смачного кулішу з узваром від Каховського козачого товариства.

Анастасія Затуринська, практикант відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!