Каховська райрада виставляє на продаж нерухомість в центрі міста

Дві будівлі планують продати вже навесні.

Приміщення районного відділу освіти площею майже 500 кв. м., окрема будівля і приміщення, вбудовані в житловий будинок, де зараз розташована стоматполіклініка загальною площею майже 750 кв. м., будівля колишньої районної дитячої бібліотеки. Ці та інші об’єкти спільної власності територіальних громад Каховського району, що розташовані в самому центрі міста вирішила продати райрада. Доповнений перелік об’єктів, що підлягають приватизації затвердили на її «карантинній», напівзакритій сесії 9 квітня.

На ній також затвердили висновок про ринкову вартість двоповерхової будівлі колишньої дитячої поліклініки по вул. Соборності, 15 загальною площею 1037 кв. м. – майже 5 млн. грн., без урахування ПДВ. Аукціон з її продажу має відбутись 4 травня.

21 квітня має відбутись повторний аукціон з продажу триповерхової адміністративної будівлі, де колись розміщувалась райдержадміністрація, по вул. Ярослава Мудрого, 18. Цей комплекс разом із гаражами та прибудовами загальною площею біля 900 кв. м. розраховували продати за 4 млн. грн. без ПДВ. Через відсутність покупців на першому аукціоні тепер його виставили на продаж з початковою ціною в 2 млн. грн. без ПДВ.

Поки з виставлених на приватизацію об’єктів райраді вдалось продати лише двоповерхову будівлю, що колись належала Каховській міськраді і редакції газети «Каховська зоря». Її за 2,23 млн. грн. без урахування ПДВ викупила теща екс-голови Каховської РДА, депутата райради ід «Європейської солідарності» Валерія Салтикова Людмила Боднар.

Як пояснила голова райради Тетяна Тертична, в цьому році районна рада внаслідок реформи адміністративно-територіального устрою має припинити своє існування. Процес її ліквідації планують оголосити в липні.

Нагадаємо, що Каховська міськрада не зверталась до райради з жодними пропозиціями щодо передачі об’єктів нерухомості у власність громади міста.

Олег БАТУРІН. Джерело

Дякуємо за відгук!