АСТ «САДОВОД» та наслідки багаторічної діяльності Мироненка О.К.

У квітні 2020 р. колишній голова правління асоціації Мироненко О.К., якого 14 березня 2020 р. на загальних зборах асоціації відсторонили від виконання обов’язків шляхом висловлення недовіри, написав статті в газету «Каховська Зоря», в яких намагався запевнити читачів у своїй начебто зразковій праці та зводив наклепи на новообраного голову правління Ткаліча І.І. та голову ревізійної комісії Форощука О.І., що по суті є явною брехнею.

Так, на загальних зборах у 2018, 2019 та 2020 роках Мироненком О.К. до кошторису включались суми кредиту. Вимоги ревізійної комісії надати документи, які б вказували на те, чому саме АСТ «Садовод» повинно сплачувати цей кредит, Мироненко постійно ігнорував.

Встановлено, що ще восени 2017 р. ним укладено з АТ «Альфа-Банк» Угоду про надання особистого кредиту на кабальних умовах. Сума самого кредиту становить 29999,65 грн. (якане внесена ні до каси ні на розрахунковий рахунок асоціації). Але, крім цієї суми, членам асоціації за свої членські внески необхідно ще сплатити 6591 грн. процентів (по грабіжницькій процентній ставці 15,99%) за користування кредитом та ще 19500 грн. (!!!)за розрахунково-касове обслуговування. Разом сума, яка підлягає поверненню становить 56091,05 грн.!!! І це ще не все, щомісячно у разі несвоєчасного погашення кредиту (що робив Мироненко регулярно) банком нараховується штраф у розмірі 400,00 грн. Доступу до інформації про те, скільки сплачено кредиту і скільки залишилось до сплати у АСТ «Садовод» не має, оскільки це особиста кредитна картка Мироненка.

Далі, Мироненко запевняє людей, що саме він є дійсним голою правління, посилаючись на дані з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Звертаю вашу увагу на те, що у зв’язку з введенням карантину, працівники реєстраційної служби знаходяться у відпустці, а тому відповідні відомості по зміні керівника будуть здійсненні після відміни карантину.

При цьому Мироненко замовчує, що саме згідно даних держреєстру, на які він посилається, засновниками АСТ «Садовод» є садівничі товариства «Надія», Флора», «Мрія» та «Веселка», з керівником  Свініним А.С. При цьому, садівничі товариства «Україна», «Іскра», «Світанок» та «Славутич» були ліквідовані Мироненком ще у 2010 р., а Свінін А.С. та Захарченко В.В. стали власниками істотної участі асоціації. В цьому ви маєте змогу впевнитись самі, перейшовши за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch (необхідно натиснути на кружечок навпроти юридичної особи та у віконці «запит» ввести  ідентифікаційний код юридичної особи 21299316 ).

Разом з іншими особами Мироненко сфальшував рішення загальних зборів асоціації про приєднання до неї СТ «КС «Урожай», яке за сфальшованим статутом стало і засновником асоціації, попри те, що за державним реєстром АСТ «Садовод» нібито є правонаступником «Урожаю» з 2017 р.

Через вказані махінації Мироненка та К° за рахунок кожного члена асоціацією сплачувався земельний податок за вказане товариство. Так, ним та бухгалтером Строкань В.В. і на 2020 рік подана податкова декларація по сплаті асоціацією, а практично за рахунок членів асоціації, понад 21 тис. гривень. такого податку

А 15300 грн. накладеного штрафу на асоціацію через невиконання особисто Мироненком О.К. рішення суду? А його бездіяльність у асоціації (відсутність) протягом поливного сезону 2018 р. (через що полив закінчено у вересні)? А списання коштів на придбанні тони бензину? А постійна невиплата заробітної плати? А постійні штрафи податківців за несвоєчасне подання звітності та сплати податків? А не обліковані особи, що платять членські внески поза касою? Перелік можна продовжувати без кінця, але Вам слід розуміти одне, що все це виключно за рахунок членів асоціації.

Крім того, керування асоціацією Мироненком призвело до заборгованості із податків і зборів понад 20000 грн.!

Хочете свої кровні кошти нескінченно віддавати Мироненку на погашення його кредиту, чи на придбання харуками, мазурками та іншими бензину – Ваша справа, а я маю намір спростувати у суді брехливі твердження Мироненка О.К. про підпільні збори в моїх корисних інтересах….. і не тільки.

А чи можна хазяйнувати по іншому? Впевнений що можливо і перед нами приклад сусідів, де не беруться грабіжницькі банківські кредити, де рікою не ллється бензин, де не призначають на посади поза штатним розкладом, де не фальшуються документи, де через нерадивість керівника не накладаються штрафи на асоціацію контролюючими та виконавчими органами, де керівник на декілька місяців безпідставно не покидає керування, де 4000 грн. не планується на публікації в газеті, де відсутні скандали і інтриги, де членські внески значно менші, де полив починається раніше і здійснюється частіше, де всі отримані внески оприбутковуються … і ще багато таких «де».

Проте запевняю, що Мироненко для цього не здатний.

Шановні члени АСТ «Садовод», вирішувати долю асоціації саме Вам, а не особам, які посміхаючись в обличчя, насправді за Вашими спинами займаються впродовж багатьох років розбазарюваннямВаших коштів та знищенням АСТ «Садовод» як юридичної особи.

У зв’язку з тим, що голова правління Мироненко скликав збори 14.03.2020р. з порушенням п.5.5 Статуту, не повідомивши про збори кожногочлена асоціації чи через місцеву газету, загальні збори будуть проведені 03.05.2020 р. о 12-00 в будівлі Торгового центру по пр. Європейському,16, ІІ поверх, м. Каховка.

Вхід на збори здійснюватиметься при пред’явленні членської книжки АСТ «Садовод» та паспорта.

Наразі відомо, що деякими членами асоціації створено так звану ініціативну групу, яка збирає підписи на підтримку Мироненка у залишені його на посаді голови правління. Даними особами станом на 15 квітня 2020 року не внесено до каси асоціації жодної копійки членських внесків, маючи при цьому десятки тисяч гривен заборгованості за минулі роки. Такими діями саме ці особи наражають асоціацію на масові штрафи за несвоєчасну оплату податків, відключення від енергопостачання та зриву поливного сезону.

Дайте на зборах виважену оцінку зазначеному.

Кожен член АСТ «Садовод» має змогу ознайомитись з документами, які свідчать про маніпуляції Мироненка та інших з людськими коштами за адресою: пр. Європейський,16 (2 поверх) м.Каховка.

Голова ревізійної комісії АСТ «Садовод» Форощук О.І.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest