Заради піару знищується неповторний стиль Каховки…

Кожне місто має свою історію, свою архітектурну родзинку, свій неповторний стиль. Каховка, за більш ніж двохсотрічну історію існування, також набула своєї індивідуальності, якою, не в останню чергу, завдячує архітектурі, що залишилась нам з минулих століть. Однак, на жаль, останнім часом, спостерігається тенденція знецінення історичного надбання Каховки, стирання її індивідуальності.

Чого тільки варте нещодавнє встановлення величезного монітора вартістю 195 тисяч бюджетних гривень на стіні історичної будівлі в центрі міста? Ця конструкція не тільки спотворює вид будівлі, побудованої у 1900 році, але і становить реальну загрозу для містян.

Справа в тому, що ця будівля вже багато років потребує серйозної реконструкції. Стінами повзуть величезні тріщини, у внутрішніх приміщеннях осипається штукатурка. Будівля розповзається в буквальному сенсі і на додаток — на неї повісили величезну важку конструкцію, яка не лише спотворила вигляд будівлі, а й прискорить її руйнацію.
Насправді, існує реальна небезпека, що важкий екран не втримається на аварійній стіні та обвалиться на голову перехожому, бо коштів на ремонт будівлі в бюджеті немає. А на “телевізор” за 195 тисяч грн виявляється є…

Це пряме свідчення, що питання залишитись при владі для міського голови важливіше, ніж розвиток міста, тому і потрібен телевізор — де ймовірніше ми будемо бачити цілодобовий піар А. Дяченка напередодні виборів.

На жаль, міський голова більшість свого терміну перебування при владі присвятив “відрядженням”, катаючись по Європі та не переймаюючись проблемами міста взагалі. І лише декілька останніх місяців намагається щось поспіхом зробити, сподіваючись на коротку пам’ять каховчан.

Ірина Вой­цеховська, каховчанка.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest