Міськрада звернулась до вищих органів влади з проханням переглянути тарифи

З 1 січня в Україні зросли тарифи на тепло і електроенергію. Підвищився не тільки тариф на газ, але і на його постачання. Уряд також скасував пільговий тариф на перші 100 кВт електроенергії до 31 березня 2021 року.

Зростання газових тарифів спровокувало акції протесту в містах країни. Мітингувальники вимагають знизити тарифи на газ і його постачання. Збирались на акцію протесту біля виконкому у минулу неділю й жителі Каховки, на зустріч з якими прийшов і міський голова Віталій Немерць та його заступники.

Звісно, ці питання є поза компетенцією місцевої влади, та ми не можемо полишити людей наодинці з їх проблемами, адже підвищення тарифів вплине на кожну родину.

В ході конструктивної бесіди, каховчани вирішили написати звернення до Президента України, з проханням переглянути рішення Уряду щодо підвищення тарифів на електро та газопостачання, яке Каховська міська рада відправить в Офіс Президента найближчими днями.

В свою чергу, міський голова Віталій Немерець дав завдання керівникам комунальних підприємств громади зробити все можливе, щоб залишити тарифи на комунальні послуги наших КП на нинішньому рівні”, — прокоментувала новину прес-служба Каховської громади.

На своїй позачерговій сесії 15 січня міська рада прийняла звернення до президента України Володимира Зеленського, народного депутата Володимира Іванова, Верховної Ради та Міністерства енергетики. У ньому депутати вказали, що вважають підвищення тарифів неприпустимими і “таким, що порушує конституційні права громадян України на достойний рівень життя”.

Нагадаємо, що після «тарифних» протестів в містах України президент Володимир Зеленський доручив Кабінету міністрів розв’язати проблему високих тарифів на газ для населення.

Дякуємо за відгук!