У МІСТІ РОЗПОЧАЛАСЬ ВАКЦИНАЦІЯ ВІД КОРОНАВІРУСУ

Перші дози вакцини проти коронавірусу до Каховки привезли 11 березня.

Вакцинацію розпочали в Каховському Центрі первинної медико-санітарної допомоги та Центральній лікарні. Першими у нашому місті вакцинувалися лікарі, бригади швидкої допомоги, деякі представники районної ради, міської ради та публічні особи (в тому числі представник редакції).

Загалом 11 березня щеплення отримали не менше 50 чоловік на території ЦПМСД, ще близько 120 щеплень планували зробити в ЦМЛ.

Сьогодні в Каховці працювала бригада з Олешок – вони навчені роботі саме з вакциною AstraZeneca, якою проводиться щеплення.

Всього в області працює 10 таких бригад. До їх складу входить лікар і дві медсестри, навчені поводженню з цією вакциною. До квітня мають підключитися ще дві створені у Каховці бригади.

Зі слів головного лікаря ЦПМСД Олександра Антоненка, до квітня планують зробити щеплення 70-80% лікарів.

Дане вакцинування двоетапне: перша доза, а через 28 днів — друга.

— Вакцинування є добровільним. Всі лікарі, які виявлять бажання вакцинуватися, будуть щеплені. Після отримання вакцини, ми спостерігаємо за реакцією організму громадян протягом 30-хвилин в спеціально обладнаній кімнаті. Завдяки тому, що ми вчасно завершили ремонти приміщень, до організаційних моментів претензій ні у кого не виникло, — розповів Олександр Антоненко.

За словами головного лікаря, це перша партія вакцини, наступну очікують на початку квітня.

Дякуємо за відгук!