“Аграрний тиждень” – про степову Тавричанку

В номері всеукраїнської ділової газети “Аграрний тиждень. Україна” за 2-е грудня поточного року надруковано добре проілюстрований кольоровими фотографіями матеріал головного редактора газети “Каховська зоря” Володимира Менисенка, в якому йдеться про одразу два свята у славнозвісній степовій Тавричанці. Перше – спортивне: на новенькому футбольному полі зійшлися у вирішальному поєдинку районного футбольного сезону спортсмени Тавричанки і Чорнянки. Володарем головного кубка стали господарі, які перемогли з рахунком 4:2. Цей спортивний трофей і грошова премія від директора ДП ДГ “Асканійське” Віри Найдьонової переможцям вручив голова районної ради (він же і голова районної федерації футболу) Микола Крупін.
А приводом для другої приємної події стало відкриття тенісного корту з полем для міні-футболу. Спортивний майданчик розміром 22х44 метри з сучасним синтетичним покриттям – єдиний з 10 споруджених цього року в України кортів повністю відповідає всім необхідним вимогам і нормативам.
Перерізавши символічну стрічку на згаданих об’єктах, Герой України Віра Найдьонова повела мову про соціальний захист і розвиток спорту серед молоді Тавричанки. В штаті “Асканійського” нині – 17 соціальних працівників, а стадіон із тенісним кортом стали об’єктами особливої гордості трудівників одного з кращих на Херсонщині сільгосппідприємств.
До слова, ДП ДГ “Асканійське” завершує нинішній виробничий рік успішно і визнано кращим в області в галузі тваринництва. Тільки в одне зрошення господарство вклало 11 мільйонів гривень, а у розвиток соціальної сфери села – три мільйони гривень.
Свята у Тавричанці символічно вінчали слова: “Хай щедро родить з кожним роком його величність годувальник Хліб!”

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest