З 28 травня у Каховці запрацювали пришкільні табори.

З  метою організації змістовного дозвілля та відпочинку дітей влітку з 28 травня  на території міста будуть відкриті 11 пришкільних таборів з денним перебуванням та дворазовим харчуванням за рахунок коштів міського бюджету. Тривалість зміни під час літнього оздоровлення – 14 діб. На організацію пришкільних таборів міський бюджет Каховки  цього року виділив майже 274 тисяч  гривень, у минулому році – 205 тис. грн. Дітей охоплять дворазовим харчуванням і годуватимуть на суму 16,3 грн. в день в розрахунку на одну дитину.

В Каховці проживає 3427 дітей шкільного віку. Охоплені літнім  відпочинком будуть, у першу чергу, учні з соціально-незахищених сімей різних вікових категорій,  які потребують окремої соціальної уваги, а саме: 28 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 173дітини з малозабезпечених та багатодітних сімей, 17 дітей-інвалідів, 12 дітей, що постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи; 101 дитина, що перебуває на диспансерному обліку та 868 талановитих і обдарованих дітей,- всього 1200 осіб, які  харчуватимуться за бюджетні кошти.

Пришкільні табори – це чудовий вихід для батьків, котрі з якихось причинах не можуть  відправити дитину на відпочинок за межі Каховки. Табори відпочинку – важлива складова у забезпеченні організованого відпочинку дітей під час канікул, що дозволяє вирішити працюючим батькам проблему змістовного дозвілля дітей, особливо молодшого шкільного віку. Досвід минулих років доводить, що діти залишаються задоволені своїм відпочинком у пришкільних таборах.

У всіх пришкільних дитячих таборах будуть створені належні умови для відпочинку та оздоровлення дітей. Табори працюватимуть при повному забезпеченні педагогічними та медичними працівниками. Cанітарно – епідеміологічною станцією буде здійснюватися контроль за дотриманням санітарних норм та якістю харчування дітей в оздоровчих закладах усіх типів. Протягом відпочинку 2012 року в дитячих оздоровчих закладах плануються виховні, розважальні, культурно-масові, фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи, які будуть направлені на залучення молоді до здорового способу життя.

Ирина Сошникова

родилась - г. Каховка, -.2.03.1972. Образование - высшее, Коломенский педагогический институт (Россия) - 1989-1994. Работа в "Каховській зорі" - с 2007г., редактор отдела гуманитарных вопросов.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest