Новорічні інтерв’ю

“Чим особливо пам’ятним був для вас 2012-й рік?”,
“Що чекаєте від року 2013-го?”. На запитання традиційної святкової анкети “Каховської зорі” відповідають: Віра НАЙДЬОНОВА та Ярослав МИКИТИН.

Герой України, директор ДП ДГ “Асканійське” Віра НАЙДЬОНОВА:
– Вельми складний за погодними умовами був минулий землеробський рік. Наше господарство через весняні морози та літньо-осінню спеку недорахувалося сільгосппродукції на 15 мільйонів гривень. Але “Асканійське” свої позиції авторитетного лідера вітчизняної аграрної галузі не здало. Виручило зрошення. Тож я щиро дякую начальнику управління Каховського Головного магканалу Ю.Ващенку і всьому його працьовитому колективу за те, що в скрутні періоди змогли забезпечити надійну роботу магістральних та розподільчих каналів і насосних станцій. Радує й те, що помітних нових надбань добилися тавричанські науковці. Нині в нашій дослідній станції працюють вже двоє докторів сільськогосподарських наук, п’ятеро кандидатів сільськогосподарських наук і 11 аспірантів… Нещодавно вступили в дію лабораторія фітопатології та метеорологічна станція. Продовжували у 2012 р. розвивати соціальну сферу Тавричанки, художню самодіяльність, фізкультуру та спорт, побудували корт для великого тенісу, сільська футбольна команда порадувала перемогами в районних змаганнях. Активно займаємося санаторно-курортним оздоровленням наших трудівників. До речі, в одному з одеських санаторіїв зараз лікуються чотири наші механізатори.
У подальшому всіляко розвиватимемо всі види зрошення та вкладатимемо в цю стратегічну справу якомога більше коштів. В “Асканійському” у 2013 р. планується провести важливі наукові експерименти та досліди. Зокрема, пройдуть випробування ізраїльські трубки крапельного зрошення, які за новітніми технологіями укладають в грунт на глибину 40-50 сантиметрів для вирощування вагомих врожаїв кукурудзи на зерно, сої та соняшника.
Бажаю всім нам в 2013 році мудрості, вдячного ставлення до всього, що нас оточує, непохитної віри у власні сили та у світлий день нашого народу!

Ярослав МИКИТИН, голова правління ПАТ “КЗЭСО”, Герой України:
– За підсумками загальнодержавного економічного рейтингування підприємств України у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Експортер року” наше підприємство здобуло два перші місця серед експортерів України. Знаменно, що в одній з номінацій “Електричні машини, обладнання та їх частини; машини та апаратура для зварювання” “Золото рейтингу” ПАТ “КЗЭСО” розділив з Інститутом електрозварювання імені Є.Патона. Це ще одне підтвердження ефективності нерозривного тандему науки з виробництвом і обраного нами шляху розвитку. Ще одна приємна новина: в Китаї 26 грудня введено в дію найбільшу у світі швидкісну залізницю від Пекіна до Гуанчжоу довжиною 2,3 тисячі кілометрів. Сучасну колію прокладено із застосуванням електрозварювальних машин з маркою “Зроблено в Каховці”. Це ще один доказ того, що продукція Каховського заводу електрозварювального устаткування користується попитом і авторитетом на світовому ринку. Сьогодні хочу подякувати заводчанам за їхню наполегливість, професіоналізм, вірність обраній справі. Вітаю всіх з Новим роком і Різдвом Христовим, бажаю добробуту, злагоди, оптимізму, всього того, з чого складається людське щастя.
У Новий рік, як завжди, вступаємо з новими планами, надіями, задумами і бажанням їх реалізувати сповна. Це не просто, не все вдається одразу, але недарма мовиться: “Хто іде, той здолає дорогу”. Нашим безумовним надбанням залишається бачення перспективи розвитку – для підприємства, упевненість у завтрашньому дні і соціальний захист – для його трудового колективу. Маю за честь привітати зі святом всіх каховчан, побажати їм щасливої долі і здійснення всіх заповітних бажань.

 

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest