Ялинка для обдарованих дітей

DSCN198826 грудня 2012 року в Каховській школі мистецтв на традиційне свято Новорічної ялинки зібрались обдаровані діти, їх вчителі та батьки, гості. Здавалось, затишна й урочисто прикрашена зала стала ще світлішою і більшою від усміхнених облич, розумних очей, святкового настрою.
Завдяки фінансуванню з міського бюджету програми «Обдарована дитина» стало можливим ширше залучати дітей до участі в олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, спортивних змаганнях, виставках і стимулювати за досягнені успіхи кращих учнів шкіл та вихованців позашкільних закладів.
На початку свята всіх поздоровили Дід Мороз зі Снігуронькою, залишивши подарунки обдарованим дітям. Міський голова О.Карасевич, його заступники, начальники відділів освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту вітали кращих з кращих. Були вручені премії обласної ради 7 учням, що стали переможцями обласного конкурсу «Учень року» (на фото). 18 учнів одержали премії з міського бюджету за перемоги в олімпіадах, конкурсах, захисті робіт МАН на рівні міста та області. Вшанували на святі кращих вихованців позашкільних закладів, активних учасників дитячих громадських організацій та парламенту старшокласників. Бурхливими оплесками присутні в залі зустрічали найменьшеньких учасників свята – учнів 3, 4, 7 класів гімназії, цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика – Бельську Яну, Таранішина Андрія, Кириченко Вероніку. Радісною була звістка, що згідно з наказом управління освіти і науки облдержадміністрації 4 учням навчальних закладів міста, переможцям обласних етапів Всеукраїнських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, призначені обласні стипендії. Від учасників свята зі словами вдячності до вчителів, батьків, міської влади виступила учениця 10 класу ЗОШ №4 Лук’янчук Ольга – неодноразова переможниця обласних олімпіад, призер фінального етапу ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Шевченка та переможець обласного етапу цьогорічного конкурсу, номінантка персональної стипендії Каховської міської ради. Чудовий концерт класичної музики, підготовлений викладачами й вихованцями Каховської школи мистецтв, створив атмосферу вишуканості, емоційного злету, святковості. Є твердження, що всі діти талановиті, і тому  велике щастя, коли цей талант помічено, розвинуто, підтримано. Талант 50-ти учнів Каховки яскравими зірочками засяяв на ялинці для обдарованих дітей.

Людмила ОСТРОУМОВА, завідувач міського методичного кабінету відділу освіти Каховської міської ради.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest