Дім, де завжди допоможуть…

DSC_0018У лютому 2013 року Любимівська селищна амбулаторія сімейної медицини відзначить свій перший солідний ювілей – 10-річчя з дня створення.
В нашому районі цей медичний заклад без перебільшення є одним з найкращих. Щодня його відвідують до 20 маленьких та дорослих любимівчан, аби отримати кваліфіковану допомогу чи то своєчасну консультацію від досвідчених лікарів. В амбулаторії до послуг населення – денний стаціонар на три ліжка, лабораторія, різноманітні кабінети – педіатричний, масажний, процедурний, акушерський, фізіотерапевтичний …
Для жителів східної частини селища на вулиці Крупської діє своєрідна філія амбулаторії – фельдшерсько-акушерський пункт, де працюють педіатр, терапевт, масажист та фельдшер…
Колектив амбулаторії сімейної медицини приділяє велику увагу санітарно-просвітницькій роботі (селище умовно розбите на ділянки, які закріплені за певними медичними працівниками), пропагуванню здорового способу життя, профілактиці небезпечних захворювань… Тож не випадково, що в Любимівці підвищилася народжуваність (в 2012 році народилося понад 100 хлопчиків та дівчаток, а в 2011 – 97 малюків), побільшало людей у 90-річному та старше віці і до 24 зросла кількість родин, де мають трьох і більше дітей.
Втім, маємо в Любимівській амбулаторії й “гостре питання”: одружився і поїхав із селища стоматолог, тож тепер сільчанам доводиться їздити по відповідне лікування до Каховки. Але керівництво центральної районної лікарні твердо пообіцяло любимівчанам без стоматолога їх не залишити. А поки тривають кадрові пошуки, в амбулаторії завершується серйозний ремонт стоматологічного кабінету – якраз випала нагода предметно цим зайнятися.
Зрозуміло, можна довго сперечатися, чи доцільно було у 2010 році вносити зміни до Бюджетного Кодексу України і передавати сільські та селищні медичні заклади на баланс центральних районних лікарень, та тільки безсумнівним залишається одне: кому б не підпорядковувався медичний колектив, найважливіше – як саме відповідально і самовіддано ставляться працівники охорони нашого здоров’я до свого професійного обов’язку. В Любимівській амбулаторії сімейної медицини з цим завжди все гаразд.

Валерій РУДЕНКО.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest