Як розпочали рік?

ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ ПАТ “КЗЭСО” ЯРОСЛАВ МИКИТИН:

-Рік розпочинаємо в напруженому виробничому ритмі, оскільки маємо солідний портфель замовлень на виготовлення і поставку зварювальної техніки. Зараз, на відміну від попередніх років, коли в зимові місяці увага зосереджувалася на укладенні контрактів, договори – підписано, улагоджені різні формальності. Тож всі зусилля спрямовано на виконання договірних зобов’язань перед замовниками.

ГОЛОВНИЙ ІНЖЕНЕР КАХОВСЬКОГО РЕЗ І ЕМ ПАВЛО ПЕНИЗЄВ:

-На щастя, обійшлося без екстремальних і аварійних ситуацій, без скарг абонентів та їхніх тривожних дзвінків. Цьому немало посприяла виконана перед Новим роком робота по реконструкції ліній. Так, було відновлено кабель потужністю 10 кіловольт у східній частині міста (в районі Каховського центру служби крові і дитячого садка). По вулицях Леніна, Золіна, П.Осипенко і в районі “Щемилівки” замінено повітряні лінії – на ізольовані дроти більшого діаметру – з метою поліпшення якості електропостачання. Останнім напередодні Нового року об’єктом була заміна кабельної лінії на житломасиві Свєтлово (поблизу МПК “Меліоратор”).
Також завершено будівельномонтажні роботи по вул.Кірова (кілька років тому після того, як вийшов з ладу кабель, там було прокладено повітряну лінію електропередач). Після введення в експлуатацію відновленого кабелю тимчасовий варіант енергоживлення і пов’язані з ним незручності залишаться у минулому.

ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ КАХОВСЬКОГО РАЙСТ ЗІНАЇДА КАРКІНА:

– Каховське райспоживтовариство – неодмінний учасник всіх ярмаркових заходів, що відбуваються в нашому місті. От і рік розпочали з виїзної торгівлі – напередодні як новорічних, так і різдвяних свят. На святкових ярмарках заготпромторг (директор Ольга Метницька) пропонував каховчанам м’ясну продукцію (кров’яні ковбаси, зельц), квашені овочі (помідори, капуста, баклажани), кондитерський цех харчокомбінату – смачну продукцію власного виробництва.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest