Низький уклін людям від Бога!

15-річного Артема Шпака, учня 9 класу Малокаховської школи, спіткала страшна недуга, і в скрутному матеріальному становищі родина звернулася за допомогою у благодійний фонд «Лепта». Благодійники, сім’я Бжезицьких, можна так сказати, взяли родину хлопчика під опіку морально, а по можливості, і матеріально. А коли зайшла розмова про те, до кого ще можна звернутися по допомогу,  то виявилося, що таких бажаючих серед людей зі статками не так і багато… А от до керівника дослідної станції «Асканійське» Віри Опанасівни Найдьонової вже й соромно звертатися, бо саме її внесок в долю нужденних – найвагоміший серед благодійників у нашому непростому  сьогоденні.

Але, коли чули в розмові з близькими друзями Віри Опанасівни, що вона – людина від Бога, то все-таки наважилися звернутися до неї за допомогою для багатостраждального Артемчика, який знаходиться на лікуванні в дитячому відділенні онкології Херсона. І Віра Опанасівна в котрий раз не зрадила поклику свого великого серця і Божих заповідей.

Низький Вам уклін від рідних і близьких усіх нужденних, кому Ви не відмовили в допомозі у скрутну годину. Велика вдячність Вашому  секретареві Гаржині ….(шеф знає прізвище) за її терпіння й увагу в спілкуванні з людьми.

Якщо серед каховчан знайдуться такі, у кого відізветься серце на горе інших людей, подаю телефон мами Артема, Наталії: 0954838183 і телефон директора БФ «Лепта», Світлани Бжезицької: 0662185434.

З повагою, Г. РОМАНЮК

Ирина Сошникова

родилась - г. Каховка, -.2.03.1972. Образование - высшее, Коломенский педагогический институт (Россия) - 1989-1994. Работа в "Каховській зорі" - с 2007г., редактор отдела гуманитарных вопросов.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest