Ідуть хлопці в армію служити

DSC_4439УЧОРА відбулися урочисті проводи до лав Збройних сил України призовників з міста й району, що стали вже традиційними для Каховки. В залі Каховської школи мистецтв зібралися майбутні воїни, їхні родичі й друзі, представники влади і громадськості (загалом цієї весни в армію призвано вже більше 30 наших молодих земляків).

Демонстрацією своїх навичок і вмінь майбутніх воїнів розпочали свято козачата з військово-патріотичного козацького загону “Сокіл” (керівник О.Кабаченко). В пам’ять про всіх предків-воїнів, що виборювали свободу нашої країни та світле майбуття прийдешніх поколінь, до пам’ятника Богдану Ружинському, меморіалів “Вічний вогонь” та воїнам-інтернаціоналістам поклали квіти воїн-інтернаціоналіст В.Ухтєєв,  призовник 2013 року М.Дворжняк та член військово-патріотичного козацького загону “Сокіл” Є.Коломоєць.
Кожен призовник під оплески залу отримав пам’ятний дарунок і почув слова привітань від почесних гостей: заступника міського голови В.Чернявського, заступника голови Каховської райдержадміністрації О.Вакулич, голови міської організації ветеранів О.Дар’їної, члена правління міського товариства  воїнів-інтернаціоналістів, одного з перших воїнів-афганців Каховщини О.Бабенка. Від імені всіх каховських дівчат до своїх мужніх ровесників звернулася учениця І курсу Каховського професійного ліцею сфери послуг М.Мішук. А благочинний Каховського округу Новокаховської і Генічеської єпархії Української Православної церкви протоієрей Миколай Бойко благословив юнаків і подарував їм  натільні хрестики. В.Чернявський виконав ще одну приємну місію – вручив  орден  «Ветеран війни в Афганістані» воїнам-інтернаціоналістам О.Бабенку, В.Скіну, О.Сливі. Також оплесками зал привітав і ветеранів Великої Вітчизняної – Г.Костяка, П.Мотовила, Ф.Ткаченка та М.Ващука.
Чудові творчі дарунки майбутнім воїнам приготували солісти міського Палацу культури «Меліоратор» Ю.Іванов, Т.Бурдюг, О.Коваленко і Д.Шимон, учасниці зразкового хореографічного ансамблю ЦДТ «Веселушки» та юні артисти з Каховської гімназії.

Фото Ірини СОШНІКОВОЇ.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest