Лісова варта

лысова вартаВ сосновому бору поблизу с.Нечаєво (Цюрупинський район) проходили комплексні навчання з попередження та ліквідації лісових пожеж. Було задіяно всі лісові господарства, підрозділи обласного управління з надзвичайних ситуацій, органи державної влади і місцевого самоврядування, райвідділи міліції, прокуратуру, ДАІ, а також волонтерів – добровільних помічників – і пресу. Зокрема, в навчаннях брали участь перший заступник голови Каховської райдержадміністрації В.Балабанов, перший заступник міського голови Каховки П.Пуляєв, сільські голови Малокаховки і Червоного Перекопу В.Ільницький і Г.Лобунько.
Як розповідає начальник Каховського райвідділу Управління державної служби з надзвичайних ситуацій І.Берещенко, очолюваний ним підрозділ отримав завдання  – виявити місце уявної пожежі і ліквідувати її, з яким справився успішно (фото зліва). Недарма був відзначений як кращий: особовий склад показав високу професійну підготовку.
Зараз оголошено п’ятий – найвищий рівень пожежної небезпеки, тому райвідділ працює в посиленому режимі, перейшовши з 4-змінного на 3-змінне чергування, маючи в бойовому розрахунку два пожежні автомобілі, один з них – підвищеної прохідності і ще десяток одиниць спецтехніки – в резерві, готові до виїзду будь-якої миті.
А в святкові дні було організовано спільні (за участю працівників лісового господарства, міліції, громадського формування «Щит», й пожежних) рейди і чергування, щоб не допустити лісових пожеж. Вартові лісу спілкувалися з дорослими і дітьми, що відпочивали у сосновому бору (фото справа), пояснювали правила поведінки з вогнем, роблячи наголос на тому, що на порі – пожежонебезпечний період. На злісних порушників, котрі вперто ігнорували застереження і рекомендації, складалися адмінпротоколи.
Головне завдання: довести до свідомості населення, що ліс – наше спільне багатство і його треба берегти для наших же нащадків.
Інформація «Каховської зорі».

Дякуємо за відгук!