Всеукраїнські змагання з велоспорту

велогонкаЗ 29 квітня по 2 травня на дорогах Каховки, Н.Каховки та Любимівки проходили традиційні ( в цьому році сорокові) Всеукраїнські змагання з велоспорту серед юнаків і дівчат «Легендарна тачанка». Змагання проводились у трьох категоріях: старші юнаки 1997-1998 р. н., молодші юнаки 1999 р. н. та молодші, дівчата 1997 р. н. та молодші.
Організатори змагань: Новокаховська міська організація ФСТ «Спартак», Каховська міська рада та відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міськради, Любимівська селищна рада. Вагому підтримку в організації та фінансуванні цьогорічних змагань надала народний депутат України від КПУ Ольга Михайленко.
У чотириденній велогонці взяли участь близько 70 учасників з АР Крим, Миколаївської, Луганської областей, міст Тирасполь (Молдова), Каховка та Н.Каховка. Юні велогонщики у чотирьох різних гонках боролися за особисту першість на цих престижних змаганнях. У день відкриття велозмагань у Любимівці учасників особисто привітала та побажала перемоги народний депутат України О.Михайленко.
Маршрут групової гонки другого змагального дня пролягав на ділянці шосе від монументу «Легендарна тачанка» до с. Василівка.
В останній день змагань в центрі Каховки відбулась гонка-критеріум. Юні велосипедисти продемонстрували високі швидкості на дистанції та запеклу боротьбу на фінішних ділянках.
Призерами стали юні кримчани, спорсмени м.Миколаєва, Миколаївської та Луганської областей, Тирасполя.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest