Весна подіями багата

весна сторчакОстанні дні квітня в Каховці видалися дуже багатими на яскраві заходи з участю учнівської молоді міста й району, які нібито відкрили двері не менш насиченому святами останньому місяцю весни та шкільного навчання.
У Каховській спеціалізованій загальноосвітній школі №2 розгорнулася дійсно-таки казкова Пасхальна виставка: тут – і справжні та декоративні паски, короваї, вареники й інші солодощі; й ікони та вишивки; квіти, іграшки, листівки, сувеніри… А панували, звичайно, «писанки» (на фото праворуч) – як виконані в традиційних для українського народу техніках, так і витвори фантазії й умілих рук дітлахів та їхніх батьків: плетені з ниток, стрічок, бісеру, паперу й інших матеріалів… Органічно вписалося в експозицію і велике шоколадне яйце з далекої Італії.  «Царем» виставки стало Пасхальне дерево, рожеві віти якого разом з чималою кількістю писанок так і кликали до себе, вселяючи передчуття дива й очікування добра від прийдешнього величного свята.
30 квітня в РБК ім. Фрунзе пройшов звітний концерт художньої самодіяльності школярів Каховського району щорічного обласного огляду-конкурсу «Таврійський барвограй». По його закінченні талановиту юнь Каховщини щиро привітали керівники району, вручивши їй грамоти й подарунки (на фото зліва), а також відзначивши знаменність того факту, що саме для юні першою гостинно відкрила свої двері ця чудова, оновлена після капітального ремонту, глядацька зала.
А у стінах Каховської школи №5 у той самий час відбувався захід обласного рівня, організований і проведений у співпраці між Херсонським обласним центром зайнятості, управлінням культури і туризму, бібліотекою для дітей, департаментом освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації. Фінальна частина І етапу обласного інноваційного проекту із профорієнтації шкільної молоді «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє», головною метою якої є популяризація серед учнівської молоді професій, актуальних на ринку праці Херсонщини, проходила у форматі конкурсу агітбригад. Участь у ньому взяли 7 команд з районів області та міст Каховка і Нова Каховка. Переможця поважне журі у складі керівників установ-організаторів має назвати за два тижні після заходу.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest