Оаза надії і добра

DSC_2576Тавричанка  – єдине в нашому районі село, жителі якого мають потужний соціальний захист і реальну турботу: про це дбає керівництво ДП ДГ «Асканійське» на чолі з Вірою Найдьоновою. Під її опікою знаходиться розгалужена мережа закладів соціально-культурної сфери. Досить сказати, що в штаті господарства перебувають 7 тренерів з різних видів спорту. Соковитий оксамит стадіону вабить любителів футболу, поруч – тенісний корт, а Віра Опанасівна вже виношує новий задум – спорудження плавального басейну: цією мрією вона поділилася з учасниками виїзного засідання колегії облдержадміністрації, яке відбулося минулого тижня у Тавричанці. Того ж дня відбулося урочисте відкриття реабілітаційно-оздоровчого центру, що коштував господарству близько півмільйона гривень.

У колись покинутому будинку після його ремонту розмістилися тренажерний зал і фізіотерапевтичні кабінети різного призначення. У цьому лікувально-оздоровчому закладі проходитимуть курс реабілітації працівники господарства та члени їхніх сімей, котрі потребують додаткової уваги лікарів після тяжкої недуги.
До їхніх послуг – лікувальні грязі, масаж шиї і спини, озокерито-парафінові процедури, механо- й аромотерапія, а з сучасного фізіотерапевтичного обладнання – інгалятори різного типу («Дельфін», «Лелла») та інше сучасне обладнання.
Що вже говорити про новенькі пластикові вікна, зі смаком і майстерно виконані оздоблювальні роботи: і все це – для зручності, затишку й доброго настрою як персоналу, так і пацієнтів центру.
Турботою й увагою оточить своїх пацієнтів невеличкий колектив центру: головний лікар Ольга Уско, реабілітолог  спеціаліст з лікувальної фізкультури Віктор Куртишев, фельдшер Валентина Льовіна (на фото), масажист Мохтар Абдо, санітарка Світлана Гридасова. Дехто з них – міські жителі, котрі віддали перевагу квітучому селу серед посушливого степу, щоб дбати про здоров’я тавричанців, дарувати і здійснювати їхні мрії на швидке одужання.

На фото: в урочистому відкритті відділення соціально-медичних послуг взяли участь голова облдержадміністрації Микола КОСТЯК, голова
облради Віктор ПЕЛИХ і Герой України Віра Найдьонова.

Текст і фото
В’ячеслава ЖИЛЕНКА.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest