Каховська молодь відзначила свій день

DSC_349930 червня у міськвиконкомі відбувся святковий молодіжний «круглий стіл» (фото 1). Крім привітань від заступника міського голови В.Чернявського, вручення грамот міського голови активістам, посвідчень – стипендіатам Каховської міської ради, присутні мали змогу ознайомитися  із зробленою за рік роботою  відділу у справах  сім’ї, молоді та спорту. Практиканти міськвиконкому В.Агапова й Т.Корнєєва звітували про спортивні та молодіжні заходи у місті. Головний спеціаліст відділу В.Базилевич презентувала відеоматеріал з нещодавно проведеної «Острівної республіки-2013». Начальник відділу В.Зубков зазначив, що нинішній “круглий стіл” – ювілейний: вперше така форма спілкування молоді була проведена ще у 2003 році за ініціативи тодішнього студента, а нині директора Каховського ліцею сфери послуг М.Гончара. Також Віктор Анатолійович повідомив приємну новину: з 26 по 28 липня Каховка знову зустрічатиме гостей байкфесту «Тачанка», який, незважаючи на фінансові труднощі, відбудеться завдяки підтримці народного депутата України  М.Баграєва.

У  Каховському історичному музеї традиційно зібрався «Клуб молодої сім’ї». Розпочалося чергове засідання з фото-відеоспогадів з історії клубу, його найцікавіших заходів і з поздоровлень від В.Зубкова. Ведуча Владислава Базилевич представила присутнім нових членів клубу, а також з допомогою наукового співробітника музею Валентини Колос і практиканток свого відділу та відділу культури і туризму – старшокласниць ЗОШ №1 Вікторії Агапової та гімназії Тетяни Корнєєвої й Наталії Сєрової – провела незвичайну екскурсію музейними експозиціями. Крім коротких і цікавих історичних відомостей з елементами театралізації, членам клубу були запропоновані веселі ігри та конкурси з подарунками кожній із двох створених команд (фото 2, 3, 4). Активіст МГО «Благо» Денис Попов презентував відеоролик із записом нового в нашому місті музичного проекту «Дует 3о», що з допомогою етноінструментів різних народів створює своєрідні релаксаційні мелодії. А голова кіноклубу «Без табу» Олег Батурин запропонував переглянути фільм «Ніжність», знятий у 1966р. на студії «Узбекфільм», але фактично невідомий глядачам колишнього СРСР. Завершилося засідання «солодким столом» для дітей і дорослих, який став можливим завдяки фінансовій допомозі міської організації Партії Регіонів.

Ввечері на площі Трудової слави розгорнулася «Червона дискотека» (фото 6), присвячена Дню молоді та 40-річчю першого  пуску великої води з Дніпра у Каховський магістральний канал. Організована й проведена дискотека за підтримки депутата Верховної Ради України п’яти скликань К.Самойлик (вона була особисто присутня на заході), міського голови О.Карасевича, Херсонського обласного комітету комсомолу (І секретар П.Семененко) та обкому Комуністичної партії України (І секретар А.Тарановський), Каховських райкому й міськкому КПУ та комсомолу (перші секретарі А.Мовчан, В.Мельничук, К.Мовчан). Крім комуністи чних лідерів, до каховчан звертався В.Чернявський, котрий також зачитав поздоровлення від міського голови. Першою частиною заходу стала концертна програма за участю переможців Всеукраїнських творчих конкурсів  «Таланти багатодітної родини», серед яких були й наші землячки-студентки Оксана Коваленко та Юлія Ващенко. З настанням сутінок не тільки молодь, а й каховчани до 14 і старші 35 років із задоволенням танцювали під найпопулярніші мелодії та спостерігали яскравий феєрверк у оксамитовому літньому небі понад широким Дніпром, який подарували місту К.Самойлик, директор міжнародної організації “Єдність православних народів” І.Шаламай та міський голова О.Карасевич.

Дякуємо за відгук!