Учасників параду в Севастополі вітали Президенти України та Росії

DSC_0028НА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ФЛОТУ У СЕВАСТОПОЛЬСЬКІЙ БУХТІ ВІДБУВСЯ ПАРАД ВМС УКРАЇНИ І ЧОРНОМОРСЬКОГО ФЛОТУ РОСІЇ. УЧАСНИКІВ ПАРАДУ, БАГАТОТИСЯЧНИХ ГОСТЕЙ ПРИВІТАЛИ ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ В.ЯНУКОВИЧ ТА ПРЕЗИДЕНТ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ В.ПУТІН.

Вони зазначили, що наші народи мають спільні корені, історію і культуру, тісна і конструктивна співпраця обох флотів стала доброю традицією в останні роки, та висловили сподівання, що згодом взаємодія флотів буде зростати. Потім посиньо-бірюзовій гладі Чорного моря в Севастопольській бухті пройшли військові кораблі двох братніх держав.

Ввечері тисячі севастопольців і гостей дивилися святковий концерт майстрів мистецтв України і Росії, спостерігали за святковим салютом. Білокам’яне місто на синьому березі, місто-герой Севастополь гідно відзначило День Військово-морського флоту.

У святкуванні брав участь перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Є. Устинов.

Минулої суботи і неділі до Севастопольської Академії Військово-морських сил України ім. П.Нахімова завітала делегація Каховського району у складі голови райдержадміністрації В.Сторчака, голови районної ради М.Крупіна, начальника УГКМК, депутата обласної ради Ю.Ващенка, заступника директора ДП ДГ «Асканійське», депутата районної ради В.Найдьонова та депутата районної ради В.Менисенка.

В.Сторчак передав курсантам і професорсько-викладацькому складу академії щирі і теплі слова привітань від трудівників району і вручив її керівнику, капітану I рангу О.Неїжпапі п’ять телевізорів (на фото зліва). Делегація ознайомилась з організацією навчання і побутом майбутніх морських офіцерів.

Велике емоційне враження на каховчан справила екскурсія до музею 35-ої героїчної батареї. Севастопольці свято бережуть пам’ять про мужніх захисників міста. Учасником оборони Севастополя був і каховчанин Я. Гашенко, про що розповідають експонати. Члени делегації зробили запис у книзі відвідувачів музею.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest