Мотосім’я «Тачанка-2013» зібралася в Каховці!

DSC_9408З 26 по 28 липня Каховка знову гостинно зустрічала численних любителів драйвової їзди на мотоциклах. Це стало можливим завдяки ентузіазму байкерів нашого міста, молодіжної громадської організації «Колеса Дракона», відділу в справах сім’ї, молоді та спорту Каховської міської ради й за підтримки міської організації Партії Регіонів, народного депутата України М.Баграєва та міського голови О.Карасевича.

VII мотофестиваль «Тачанка» цього року проходив під гаслом «Тачанка – твоя мото-7-я». Як стверджують організатори, їм дійсно вдалося створити в байкерському містечку, що розгорнуло свої намети на території колишнього міського пляжу, по-сімейному затишну і дружелюбну атмосферу. І не дивно, адже з більш ніж 500 учасників, що з’їхалися сюди з різних куточків України, Росії, Білорусі, Молдови (а за неофіційними даними – і з Англії та Чехії), дуже багато старих знайомих, що зустрічаються на «Тачанці» вже не перший рік…
Звичайно, проводилися традиційні для кожного року заходи: мотопробіг, мотошоу, концерти, дискотеки та конкурси… Але, крім суто байкерської спрямованості, на фестивалі є місце для пізнавальної й благочинницької діяльності. Так, уже вдруге для бажаючих гостей міста організовується екскурсія до Каховського історичного музею та пам’ятними місцями Каховки на ретро-автобусі. А під час численних шоу їхні учасники й глядачі мали змогу внести свою посильну фінансову допомогу у справу лікування від раку крові 2,7-річного Сашка Жарова – сина одного з херсонських байкерів.
На фото 1 – вже другий рік поспіль на мотошоу дивує своєю майстерністю миколаївець Микола Чаушка; фото 2 – справжнім відкриттям «Тачанки-2013» став 6-річний Ростислав Богомолов на своєму міні-мотоциклі; фото 3 – «старійшина» фестивалю байкер Валерій Козицький, що в молодості супроводжував монумент “Легендарна тачанка” з Ленінградського заводу до Каховки, позначає на карті фестивалю місце свого проживання – Бєлгород-Дністровський.

Текст і фото Ірини СОШНІКОВОЇ.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest