У Каховку за досвідом

DSC_5762Ми вже розповідали нашим читачам про те, як на початку липня в Каховці на ланах дослідної станції компанії «Нунемс»  не менш іменита компанія «Байєр» провела День поля, на який з’їхалися представники сотень фірм та господарств, котрі виробляють (або допомагають виробляти) овочі як в Україні, так і в Росії, Білорусії та Молдові. Тоді організатори представницького зібрання зосередили увагу шановних гостей, в основному, на передовому досвіді вирощування овочів в теплицях. А 1-го серпня на тій же дослідній станції вже згадані всесвітньовідомі компанії успішно провели другий тур Дня поля і запропонували понад 400 спеціалістам-овочівникам все найліпше, що застосовується під час виробництва різноманітних овочів та безнасінних сортів кавунів у відкритому грунті.

Учасників важливого і корисного заходу тепло привітали Каховський міський голова Олександр Карасевич та голова Каховської районної державної адміністрації Володимир Сторчак.
Треба зауважити, що протягом останнього десятиріччя виробництво різноманітних овочів у Каховському районі посіло досить значну питому вагу у загальному обсязі сільськогосподарської продукції. Нині маємо близько 140 агропідприємств та фермерських господарств, які займаються вирощуванням томатів, огірків, цибулі, салатного перця, моркви тощо. При наявності 117 тисяч гектарів ріллі, 20 тисяч га чорних парів Каховщина нині майже на 8 тисячах гектарів виробляє високоякісну та особливо смачну овочеву продукцію. Отож не випадково наш район цілком заслужено називають сьогодні овочевою столицею України, своєрідною школою передового досвіду застосування найновітніших технологій овочевиробництва, систем зрошення, засобів захисту рослин та високопродуктивної сільськогосподарської техніки.
Скориставшись нагодою, голова райдержадміністрації В.Сторчак запросив представників різних агропідприємств сміливіше входити із своїми інвестиціями в агропромисловий комплекс Каховщини, від чого неодмінно отримають виграш і інвестори, і економіка району.
Важливо також підкреслити, що проведення двох турів Дня овочевого поля у Каховці довело доцільність та актуальність об’єднання в єдине ціле славетних компаній «Нунемс» і «Байєр». На думку фахівців, це злиття європейських високопрофесійних структур ефективно сприятиме потужному подальшому розвитку  овочевої галузі України, в якому Каховщина посідатиме ключове місце.
Валерій ЛУГАНСЬКИЙ. Фото Сергія УСА.
На знімках: №1 – учасників зібрання овочівників вітають (справа наліво) міський голова О.КАРАСЕВИЧ, голова райдержадміністрації В.СТОРЧАК і начальник відділення «Насіння Нунемс» С.ЄФІМКІН; №2 – на овочевому лані дослідної станції в Каховці; №3- менеджер компанії «Байєр» Т.КЕКУХ представляє агропродукцію, що виробляється на ланах Каховщини; №4 – ось такими художніми витворами із кавунів дивували гостей організатори Дня поля.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest