«Дніпровський рубіж» пройдено успішно!

DSC_0016 Майже тиждень поблизу міста Таврійськ, на території колишньої бази відпочинку «Локомотив», проходив військово-патріотичний молодіжний збір «Дніпровський рубіж», організований за ініціативи громадської організації «Каховський окремий козачий курінь», з благословення синодального відділу у справах козацтва Української православної церкви та за великої підтримки місцевої влади Нової Каховки й Таврійська, державного підприємства «Дослідне господарство «Асканійське», а також численних підприємців Каховського району.
Учасниками таборування стали джури загону «Сокіл» Каховського козачого куреня, «Кадети вірного козацтва» з Києва та військово-історичний клуб «Гвардія» із Запорізької області. Чудова природа дніпровського берега, прекрасно організовані конкурси, заняття та розваги, здорове харчування на відкритому повітрі не залишили байдужим жодного учасника зборів – як дітей, так і їхніх керівників та гостей. А останніх за ці кілька днів також було в таборі чимало. В день відкриття зборів, 9 серпня, на урочисте шикування прибули міський голова Таврійська Микола Різак, настоятелі Свято-Казанського храму м.Таврійськ отець Василій Бабіч та Свято-Духівського храму с.Любимівка
отець Миколай Зінов’єв, представники преси та громадськості. Після слів поздоровлень від почесних гостей та отамана Каховського куреня військового старшини Олександра Кабаченка, короткого молебня в імпровізованій польовій церкві та спуску на воду уквітчаного хреста в пам’ять усіх загиблих на наших землях воїнів-захисників, козацька молодь показала своє вміння: навички рукопашного бою, двобою з нагайками, фехтування. Було місце й для лірики – звучали музика та вірші. Чи не найбільше присутніх вразила «полоса перепон», вправно подолана юними «спецназівцями» з нашого «Соколу».
Не менш насиченими були й наступні дні таборування: зустрічі з членами Новокаховських клубів воєнної реконструкції «Ратибор» та пошукового військово-історичного клубу «Каховка»; заняття з тактики, проведені козаком Каховського куреня, військовим керівником Каховської ЗОШ №3 підполковником запасу Анатолієм Єрастовим, бесіди з історії козацтва, орієнтування на місцевості, змагання зі стрільби, перетягування канату, написання стіннівок і багато інших конкурсів та ігор… Можна впевнено сказати, що ці збори не тільки внесли свою лепту в фізичне та патріотичне виховання юних козаків і козачок, а й стали справжнім дарунком для них наприкінці літа. Нові знання, навички, нові знайомства, а головне – нові враження й цікаві спогади неодмінно додадуть молоді натхнення у новому навчальному році!
Текст і фото Ірини СОШНІКОВОЇ.

1 коментар до “«Дніпровський рубіж» пройдено успішно!

 • 21.08.2013 о 16:26
  Permalink

  Работа каховчан не прошла незамеченной даже в России. Читайте в ближайших номерах:
  «Днепровский рубеж» замечен и в Российской Федерации!
  19 августа в Донецкой области под Мариуполем открылись международные казачьи сборы «Азовское единство».
  По приглашению депутата Государственной Думы РФ, Верховного атамана Союза казачьих войск России и зарубежья, Почетного атамана Всевеликого Войска Донского Виктора Петровича Водолацкого делегация Каховского казачьего куреня и отряда «Сокол» приняла непосредственное участие в открытии сборов.
  Сборы «Азовское единство» организованны Советом атаманов «Дикое Поле» и «Верным казачеством». В них участвует 12 казачьих организаций общим числом около 200 человек.
  Сборы «Азовское единство» продлятся около 7 дней, на них участники пройдут курсы по военным дисциплинам, сдадут зачеты по рукопашному бою, стрелковой подготовки, выживанию и т.д.
  Открывая сборы В.П.Водолацкий зачитал приказ о награждении атамана Каховского казачьего куреня А.Кабаченко ценным подарком и грамотой Войска Донского за работу с молодежью и проведение на [censored] военно-патриотических казачьих сборов «Днепровский рубеж», единственных в [censored] регионе учебно-тренировочных сборов.

  Відповідь

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest