Друга «Таврійська хвиля» на берегах Каховського моря

DSC_0262І знову каховська земля гостинно зустрічала учасників фестивалю дитячої творчості «Таврійська хвиля», організованого за ініціативи голови Херсонської обласної держадміністрації М.Костяка при підтримці Херсонської обласної організації Партії Регіонів. Цього разу його відбірковий тур пройшов на базі районного Будинку культури ім.Фрунзе й зібрав юних артистів Великолепетиського, Новотроїцького, Верхньорогачицького, Горностаївського, Нововоронцовського, Нижньосірогозького, Великоолександрівського, Високопільського, Скадовського, Каланчацького і, звичайно, Каховського районів, – загалом близько 400 конкурсантів з 45  номерами!
Творчого натхнення й успіхів талановитій юні Херсонщини побажали заступник голови Херсонської облдержадміністрації Г.Пономаренко, голова Каховської районної державної адміністрації В.Сторчак і члени поважного журі – майстри хореографії, вокалу та сценічного мистецтва. Також  на святі були присутні начальник управління культури ХОДА, заслужений діяч мистецтв України І.Корольова та голова Каховської райради М.Крупін. У фойє РБК усіх чекали виставки: «Сучасна книжка – сучасним дітям» від Каховської районної  бібліотеки, «2013-й – рік дитячої творчості в Україні» з фотографіями кращих творчих колективів від освіти й культури нашого району, стенд з ініціативами Президента В.Януковича та відеопрезентація етапів їхнього виконання на Каховщині. Порадувало  гостей і смачне частування від організаторів заходу.
Господарі свята, каховчани (на фото), цього дня представили концертні номери від вокального ансамблю «Срібна нотка» та солістки Альони Корсун з Любимівської загальноосвітньої школи №1; зведеного танцювального колективу Малокаховського, Семенівського, Тавричанського, Роздольненського сільських будинків культури й Чорноморівського сільського клубу; танцювального колективу «Забава» Тавричанського СБК. «Родзинкою» став виступ дитячого гурту «Веселі шумовики» Коробківської ЗОШ, коли у повній тиші та темряві дітлахи під диригуванням свого шкільного музичного керівника плескотом долонь і тупотом ніг створили справжній літній ливень із громом! Також публіку підкорили «гуттаперчові дівчата» з циркової студії  «Мрія» (Каланчацький район). Звичайно, й усі інші представлені номери були цікавим і показали багатогранність талантів дітей Херсонщини, про що свідчили слова захоплення дорослих, і дипломи фестивалю,  отримані кожним колективом чи солістом-учасником.
Отож, позаду – відбіркові тури, що майже два тижні тривали в містах і районах області, і вже зовсім скоро найяскравіші маленькі зірочки засяють на гала-концерті, який відбудеться з 15 по 17 серпня у чорноморському Скадовську.
А тим часом стали відомі імена солістів і назви колективів наших міста й району, які за рішенням журі фестивалю дитячої творчості «Таврійська хвиля» запрошуються до участі у півфіналі. Це: каховчани Кирило Доценко, Ксенія Малецька, Данило Шимон, танцювальний дует в  складі Валерії Йожикової та Іллі Михайленка, хореографічні ансамблі «Надія», «Радість» і «Веселушки»; тавричанська «Забава» та коробківські «Веселі шумовики». Їхні виступи відбудуться 15 серпня о 15.30 в приміщенні Скадовського районного Будинку культури.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest