Дітям – справжню родину

DSC_1473У вівторок в Каховській районній державній адміністрації відбулася урочиста подія, яка є вагомим результатом реалізації соціальних ініціатив Президента України „Діти – майбутнє України», що мають на меті розвиток сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У цьому році в Каховському районі вже був створений дитячий будинок сімейного типу, а тепер знову свято – з’явилася нова прийомна сім’я.
Напередодні Дня усиновлення, що відзначається в Україні 30 вересня, завдяки непохитному бажанню прийомної матері Ольги Половинник, плідній взаємодії управлінь і відділів районної державної адміністрації, Любимівської селищної та Чорноморівської сільської рад стало можливим підписання договору про влаштування двох дітей на виховання й спільне проживання у прийомній сім’ї Половинник в селищі  Любимівка.
Ольга Леонідівна Половинник уже багато років плідно працює директором Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2. Члени її педагогічного й  учнівського колективів завжди є взірцем для інших як креативні та  наполегливі у роботі й навчанні, високодуховні у повсякденному житті. Все це, безумовно, характеризує Ольгу Леонідівну як талановитого керівника. Також вона – мати двох дорослих дітей, чудова бабуся. А після прийняття нею рішення взяти на виховання двох братиків, її талант ще яскравіше проявився в материнському ставленні до тих, хто потребує підтримки і допомоги.
Отже, Васильєв Роман (1997р.н.) і Десна Дмитро (1998 р.н.) відтепер проживають у прийомній сім’ї Половинник, чиї непересічні сімейні цінності, багаті традиції, висока моральність є прикладом для односельців. Тому побажаємо ж Ользі Леонідівні та всій її великій родині примноження сімейного затишку і добра. Хай діти радують своїми успіхами і знайдуть свій шлях у житті. Вітаємо!
Фото Ірини СОШНІКОВОЇ.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest