Постав питання міському голові

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСаме під таким заголовком можна означити прес-конференцію, яка відбулася у міськвиконкомі у понеділок. Міський голова  Олександр Карасевич відповідав на запитання журналістів «Каховської зорі», «Каховских новостей» та «Нового дня».

 Відразу обмовлюсь, що першим взяв слово О.Карасевич, повідомивши присутніх, що ця  прес-конференція не що інше, як відновлення давньої традиції. І вручив кожному для ознайомлення програму святкування Дня міста, який незабаром святкуватиме Каховка.
Діалог мера і газетярів розпочався питанням, яке напередодні свят видалося доречним: «Чи буде  Каховка мати реконструйовану площу в центрі міста, перед районним Будинком культури ім. Фрунзе?». Відповідь була однозначна – так. Проектні роботи вже майже завершено, незабаром каховчани матимуть не тільки відновлену плитку поблизу столітніх дубів, але й фонтан, що повністю відтвориться у тому вигляді, який ми неодноразово споглядали на фотознімках минулих років у багатьох сімейних альбомах.
Питання освітлення, що останнім часом зникає на вулицях Каховки навіть у її центрі, знайшло своє пояснення. На вулицях міста встановлені двотарифні лічильники, які вимикають струм, коли перегорає одна з ламп. А оскільки в КТ «КТП» всього один електрик, то вслідкувати за цим важко. Питання взято під контроль і буде вирішено найближчим часом.
Від імені жителів Сосновки було поставлено питання про недавній самовільний демонтаж енергетиками ліхтарів вуличного освітлення, які свого часу самотужки встановили жителі селища.
Олександр Петрович вже вкотре пояснив, що дії Каховського РЕЗ та ЕМ правомірні лише частково. Так, вони мають право відключити ліхтарі від лінії електропостачання при несплаті за електроенергію, але не мають права конфісковувати приватну власність – ліхтарі. Мешканці міста повинні навчитись захищати свої права. Це по-перше. І по-друге, питання оплати електроенергії для освітлення приватного сектору з міського бюджету на наступний рік обов’язково буде розглянуте депутатами.
Доля літнього кінотеатру теж була піднята на поверхню. Міський голова нагадав, що згідно з проектом там  буде побудовано Центр підготовки та підвищення кваліфікації, що матиме статус міжрегіонального – для Херсонської, Миколаївської та Запорізької областей.
Все це в процесі розробки, що через недостатнє фінансування тимчасово  сповільнилось. А пропозиції каховчан збудувати в місті плавальний басейн теж знайшли  відгук. Ця ідея буде втілена, але на Свєтлово, поблизу «Екомаркету», де вже є всі потрібні комунікації.
Оскільки останнім часом  увага населення прикута до подій навколо керуючої компанії, то прозвучало питання про нового директора. До кінця вересня кандидат на  цю посаду буде представлений. «ККК» продовжуватиме свою роботу по наданню комунальних послуг каховчанам і залишатиметься єдиною в місті. КП «Наш Дім» та «Комунальник» продовжують процедури закриття.
Новостворені і вже діючі ОСББ та робота їх керівників знаходяться під  прискіпливою увагою та контролем міської влади.
Було озвучено і питання додаткової оплати з батьківських гаманців ремонтів та благоустрою дитячих садків Каховки. І воно болюче для багатьох родин, бо розмір внесків іноді «підкошує» сімейний бюджет. Єдине, що можуть взяти під контроль батьки, – це витрати своїх добровільних внесків, відповідальність за які може бути покладено на батьківські комітети. Та все ж слід пам’ятати – ніхто не може змусити вас цього робити. Саме ви вирішуєте – в наскільки затишній атмосфері виховуватимуться і проводитимуть час ваші діти.
На останок від журналістів «Каховских новостей» прозвучало запитання, чи буде Олександр Петрович балотуватися на наступних виборах міського голови? На нього була дана лаконічна відповідь: «Поживемо-побачимо».
Жанна КИСЕЛЬОВА.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest