БЕЗКОШТОВНА ЗОНА – для каховчан

free-wi-fiЗ нагоди святкування Дня міста Каховська міська молодіжна громадська організація «Молоді Регіони» презентували молодіжний проект «Безкоштовна зона WI-FI»
Як зазначив у своєму інтерв’ю голова КМГО «Молоді Регіони» Володимир Рожко, у сучасному світі суспільство, зокрема молодь, постійно користується послугами всесвітньої мережі Інтернет, спілкується у соціальних мережах, користується пошуковими та інформаційними порталами,
відвідує віртуальні бібліотеки, здійснює екскурсії у будь-яку частину світу завдяки онлайн подорожам. Але провайдери у більшості випадків надають обмежений трафік, який не може задовольнити потреби сучасної молоді.
Активісти КМГО «Молоді Регіони» за власні кошти придбали спеціальне обладнання, яке в змозі забезпечити передачу Інтернету зі швидкістю 5 мб/ сек., яке встановили на адмінбудівлю ПК «Меліоратор», що дає можливість користуватися одночасно близько 300 абонентам, які знаходяться у радіусі 300 метрів, тобто на усій площі по проспекту Ворошилова.
При першому відвідуванні цієї послуги Інтернет ресурс на вибір знайомить користувача з офіційною сторінкою Херсонської обласної організації Партії Регіонів або надає доступ до всесвітньої мережі.
А у жовтні відбудеться відкриття іншої безкоштовної зони WI-FI, яка буде знаходитися у одному з найбільш улюблених місць відпочинку городян – на площі біля легендарних дубів. Також актив КМГО «Молоді Регіони» бере участь у проекті «Інтернет кожному дільничому» та сприяє відкриттю зони WI-FI біля Каховського РВ УМВС України в Херсонській області, яка забезпечить вільний доступ відвідувачів до сайту Херсонського УМВС, де можна ознайомитися з часом особистого прийому керівництва УМВС, одержати доступ до публічної інформації, подати електронну скаргу та ін.
Власна інформація.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest