Вшанували звитяжців-аграріїв

Image00001Минулої п’ятниці в РБК імені М.Фрунзе відбулися районні урочистості, присвячені Дню працівників сільського господарства. Їх відкрив голова районної державної адміністрації Володимир Сторчак. У своїй промові він зазначив, що аграрії Каховщини впевнено утримують лідируючі позиції в Херсонській області практично за всіма виробничими показниками.

За результатами роботи за 9 місяців 2013 року наш район посів перше місце в області. В цьому особливо вагомий внесок трудових колективів ДП ДГ «Асканійське» (директор Герой України В.Найдьонова), ДП ДГ «Каховське» (директор Е.Репілевський), підприємств «Торговий дім «Продексім», «Агробізнес», «Агротекс-Миколаїв», СТОВ «Таврійська перспектива», фермерських господарств «Травень», «Алтанал», «Смерічка»…
В.Сторчак щиросердно привітав аграріїв району із професійним святом, побажав їм всіляких гараздів і нагородив Почесними грамотами департаменту агропромрозвитку облдержадміністрації кращих працівників сільськогосподарської галузі Каховщини (на знімку).
За значний особистий внесок у розвиток аграрництва Почесною грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України було нагороджено директора ДП ДГ «Каховське» Е.Репілевського.
А ДП ДГ «Асканійське» (директор Герой України В.О.Найдьонова) було відзначено як найкраще дослідне господарство Національної Академії аграрних наук України.
На урочистостях велика група передовиків сільського господарства отримала високі відзнаки також від керуючого справами районної ради Володимира Любака та начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимира Піуна.
Аграріїв району тепло привітав перший заступник Каховського міського голови Павло Пуляєв, який особливо відзначив керівників тих господарств, котрі беруть активну участь у традиційних ярмарках сільгосппродукції.

Дякуємо за відгук!