Розпуск районної організації Партії Регіонів

DSC_0181У понеділок, 24 лютого, в кабінеті голови Каховської районної державної адміністрації пройшло засідання партійного активу Каховської районної організації Партії Регіонів та фракції Партії Регіонів у Каховській районній раді. Депутати і партійці засудили дії Віктора Януковича на посаді Президента України, висловили своє співчуття родинам загиблих українців і прийняли рішення про саморозпуск.
Крім того, на засідання прийшло близько 20 представників опозиції, серед них – Григорій Єрмоленко, Юрій Біліченко, Валерій Салтиков, Галина Захарченко, Микола Саєнко. Люди запропонували голові райдержадміністрації, голові районної організації Партії Регіонів Володимиру Сторчаку написати заяву про відставку. «Ви завжди підтримували вашого Президента Януковича, ну так будьте з ним до кінця – йдіть у відставку! Підіть разом з Януковичем, ви вже показали на що здатні – в країні близько сотні вбитих і тисячі поранених, центр Києва спалений. Країна не витримає такої «стабільності» і таких «досягнень», – сказав Григорій Єрмоленко.
Після невеликої суперечки з юридичних моментів відставки Володимир Сторчак написав заяву за власним бажанням на ім’я в.о. Президента України Олександра Турчинова про дострокове припинення своїх повноважень. Заява була відправлена по факсу в обласну адміністрацію.
До призначення нового голови Каховської районної державної адміністрації його обов’язки тимчасово виконує перший заступник Віктор Балабанов.

Дякуємо за відгук!