«Не помиляйтесь так більше…»

22 січня поточного року трудівникам та мешканцям Кам’янської сільської ради офіційно стало відомо, що замість Е.В.Репілевського директором дослідного господарства «Каховське» призначено іншу людину. Ця новина стала абсолютно несподіваною як для трудового колективу державного підприємства, так й для керівництва і широкого господарського загалу нашого району. Зрозуміло, це невмотивоване і неузгоджене кадрове призначення Національної академії аграрних наук України знайшло активний спротив громади Каховщини – із відповідним зверненням до президента НААНУ негайно звернулися депутати районної ради…
І ось у вівторок, 25 лютого в адмінбудівлі «Каховського» знову зібралися трудівники та ветерани праці державного дослідного господарства, мешканці Кам’янської сільради… Віце-президент Національної академії аграрних наук Я.М.Гадзало повідомив, що за фактом звільнення з посади директора ДП ДГ Е.В.Репілевського було створено спеціальну комісію НААНУ, члени якої (в тому числі й Герой України директор ДП ДГ «Асканійське», член президії НААНУ Віра Найдьонова) виїхали до Кам’янки і на місці ретельно вивчили більш ніж суперечливе кадрове питання. Рішення спеціальної комісії наступне: Едуарда Вікторовича Репілевського поновити на посаді директора ДП ДГ «Каховське». Відповідний наказ надійде із Києва найближчим часом.
Учасники зібрання поставили перед Я.М.Гадзалом ряд гострих питань щодо подальшої спеціалізації «Каховського», роздержавлення частини державних земель, які нині використовує ДП ДГ, та реальних шляхів розвитку сфери соцкультпобуту в населених пунктах Кам’янської сільради і відчули, що віце-президент НААНУ дійсно прагне разом з ними знайти оптимальні непрості рішення згаданих проблем.
Наостанок зустрічі одна із завзятих жіночок досить серйозно порадила віце-президенту:
– Не помиляйтесь так більше…
Валерій Руденко.

Дякуємо за відгук!