Підписано Колективний договір

IMG_271928 березня у с.Кам’янка відбулася профспілкова конференція, на якій було укладено договір між адміністрацією державного підприємства дослідного господарства «Каховське» у особі його директора Едуарда Репілевського та  профспілковим комітетом у особі його голови Марини Копанадзе. На конференції були присутні 42 делегати.

Голова профспілки М. Копанадзе виступила з доповіддю про результати роботи господарства за 2010-2013 роки. Відзначено збільшення державного фінансування господарства, що дозволяє розширити соціальний пакет працівників. Серед озвучених планів на 2014 рік: реконструкція насіннєочисної лінії «Пектус», реконструкція незавершеного будівництва під їдальню та пекарський цех з метою поліпшення соціально-побутових потреб працівників господарства, облаштування стадіону та озеленення прилеглої до нього паркової зони.
Директор Сергіївської ЗОШ Тамара Чебукіна порушила питання відновлення роботи дитячого садка та клубу у с.Сергіївка, бо молодь не має місця для культурного відпочинку. Е.Репілевський зазначив, що питання з фінансування садка вже винесено на розгляд, а з клубом доведеться трохи зачекати. Пенсіонерка з с.Червоне Поділля Лідія Ткач виступила з пропозицією не економити на громадському транспорті й закільцювати автобусний маршрут з Кам’янкою. Також для зв’язку з конторою господарства планується виділити автобус, що буде раз на тиждень їздити у с.Червоне Поділля.
По завершенні обговорення усі порушені питання були записані, затверджені та відправлені на розгляд Каховської районної державної адміністрації. М.Копанадзе внесла пропозиції щодо змін у колективному договорі: переглянути коефіцієнти преміювання працівників (збільшити), забезпечити безкоштовним харчуванням постійних працівників господарства за рахунок прибутку, пенсіонерам, які мають статус ветерана господарства, щомісячно надавати допомогу продукцією на суму 150 грн.
Таким чином, розглянувши усі пропозиції та додавши усі необхідні зміни, колективний договір на 2014-2015 роки одностайно затвердили й підписали.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest