Сесія районної ради

8 квітня відбулася 30-а сесія районної ради VI-го скликання, яку провів голова райради Микола Крупін і яка розглянула 33 питання порядку денного.
Хвилиною мовчання депутати і запрошені вшанували світлу пам’ять депутата райради М.П.Зігури та Заозерненського сільського голови І.Д.Мєхова, які нещодавно пішли з життя.

Під час традиційної «розминки» керуючий справами райради депутат Володимир Любак ознайомив присутніх із проектом звернення Каховської райради до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з проханням допомогти оперативно розв’язати проблемну ситуацію із своєчасним початком цьогорічного поливного сезону на ланах як Каховського району, так і Херсонської області в цілому через непроведення Держказначейством платежів за спожиту електроенергію з боку управління Головного Каховського магістрального каналу та Каховського міжрайводгоспу при наявності коштів на спецрахунках згаданих підприємств.
В.Любак також повідомив, що на своєму засіданні 24 лютого поточного року фракція Партії Регіонів України в районній раді прийняла рішення про саморозпуск.
Тимчасово виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації депутат Віктор Балабанов оприлюднив звернення РДА до депутатів районної та сільських, селищної рад, сільських голів і сільгосптоваровиробників із закликом задля подальшого розвитку економіки району, збереження належного рівня життя сільського населення докласти максимальних зусиль, аби об’єднати наші конструктивні сили, стабілізувати роботу всіх гілок місцевої влади, максимально використати наявні виробничі резерви і можливості… Тільки у такий спосіб можна гідно відповісти на виклики непростої нинішньої ситуації в Україні.
Обговорюючи питання порядку денного, сесія визнала повноваження депутата районної ради шостого скликання по багатомандатному виборчому округу від Каховської райорганізації Компартії України Володимира Мальчикова.
Депутати визнали задовільною роботу райдержадміністрації з виконання делегованих повноважень щодо забезпечення виконання збалансованого економічного і соціального розвитку Каховщини у 2013 році.
Було затверджено звіт про здійснення районного бюджету за 2013 рік і зроблені доповнення у середньострокову програму комплексного розвитку та підвищення конкурентоспроможності економіки Каховського району на 2013-2015 роки.
Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2014 рік, а також затвердили заходи щодо економічного та раціонального використання бюджетних коштів і недопущення втрат районного бюджету.
Сесія одностайно призначила головним редактором міськрайонної газети «Каховська зоря» Жанну Кисельову.
Докладніше про роботу сесії – в наступному номері.

Дякуємо за відгук!

Pin It on Pinterest