Чи завжди хліб смакує по-справжньому?

DSC_7618Хліб ­  — невід’ємна частина нашого раціону. Запашний,  духмяний,  свіжий… Кожен день ми йдемо до магазину і купуємо його до сніданку,  обіду,  вечері… Та чи колись замислювалися,  як він до нас потрапляє? Як його привозять до магазину,  у яких умовах він зберігається під час доставки?  У нашій уяві постає спеціалізований автомобіль,  з пристосованими полицями і лотками під хлібобулочні вироби. Ми вважаємо,  що хліб їде до  нас захищений від бруду,  у пакетах,  що не дає пилюці жодного шансу «осісти» на головний продукт життя людини. Але  все не так романтично і гарно…
Останнім часом редакція почала отримувати скарги від людей,  які помітили, як доставляють хліб у декілька магазинів у центрі міста.  Виявляється,  деякі постачальники завозять хліб в умовах повної антисанітарії – він просто лежить на підставках та у картонних ящиках у звичайній легковій машині,  не накритий, не захищений від бруду, його беруть брудними руками та переносять у магазин. І це лише те, що бачать люди. Не важко здогадатися, що коли  хлібина впаде на землю, то все одно гарантовано потрапить на полицю магазина. Чому перевізник так халатно стаиться до тяжкої праці виробників? Адже брудний хліб, який вживають не лише дорослі,  а й діти, організм яких ще не достатньо міцний, може стати причиною таких страшних захворювань,  як гепатит.
Тож, будьте уважні, купуючи хліб, цікавтеся звідки його доставляють та в яких умовах він транспортується.
А власникам магазинів хочеться порекомендувати не нехтувати своєю репутацією та  здоров’ям  покупців.  Змініть перевізника або хоча б поставте йому вимоги щодо гарантіі отримання дійсно корисного продукту.

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest