ТОВ «Агрон» взяло шефство над українськими прикордонниками

агронЗемлеробам Каховського району добре відома компанія  «Агрон», яка вже 15 років  успішно працює на аграрному ринку України в галузі постачання та виробництва якісних мінеральних  добрив (до слова, в селі Коробки діє одна з 8 філій згаданої фірми).

Враховуючи непросту ситуацію, що склалася на південно-східних рубежах нашої держави, трудовий колектив  ТОВ «Агрон» виступив  з патріотичною ініціативою  надати  посильну матеріальну та продовольчу допомогу  підрозділам Азово-Чорноморського регіонального управління державної прикордонної служби України, які передислокувалися  з Автономної Республіки Крим на територію  міста Херсон та Херсонської області. Отож наші прикордонники, які несуть непросту і постійну охоронну варту на вітчизняних рубежах, зараз конче  потребують підтримки в організації свого побуту, житлових умов  та харчування.
Керівництво компанії «Агрон» і відповідальні працівники Херсонської обласної державної адміністрації нещодавно підписали  спеціальний меморандум про надання доброчинної різноманітної допомоги військовослужбовцям прикордонних застав в селах Червоний Чабан та Хорли Каланчацького району.
Маючи  потужну виробничо-матеріальну базу, залізничні та автомобільні під’їзні шляхи, вантажний автотранспорт, складські приміщення, «Агрон» надаватиме шефську допомогу прикордонникам виключно на документальних підставах, не застосовуючи готівки. Саме так компанія буде  вибудовувати  ділові відносини й із своїми численними партнерами (зокрема, фермерами), котрі теж залучатимуться до допомоги прикордонникам.
Задля того, аби шефська допомога  охоронникам наших рубежів була абсолютно прозорою, створено спеціальну комісію із представників місцевих органів виконавчої влади та засобів масової  інформації, яку очолив адміністративний директор Коробківської філії Олександр Радченко.
Трудівники  ТОВ «Агрон» сподіваються, що нашу ініціативу щодо доброчинної допомоги українським прикордонникам підтримають й інші виробничі колективи.
Ігор ШЛАПАК,  заступник генерального директора ТОВ «Агрон».

Дякуємо за відгук! Ми цінуємо вашу думку!

Pin It on Pinterest